Zamknij

Mamed Khalidov w Radiu ZET: „Zostałem napadnięty, pobity i nie było to porwanie. Oni chcieli mnie zabić” [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
28.02.2018 16:48
Mamed Khalidov w Radiu ZET: „Zostałem napadnięty, pobity i nie było to porwanie. Oni chcieli mnie zabić” [WIDEO]
fot. Radio ZET

Mamed Khalidov był gościem Kamili Terpiał i Romana Osicy. Niepokonany od 8 lat mistrz wagi średniej odpowiedział na kilka pytań naszych prowadzących. Dowiedzieliśmy się nie tylko, jak idą mu przygotowania do zbliżającej się walki z Tomaszem Narkunem, ale też usłyszeliśmy mrożącą krew w żyłach historię o jego porwaniu, a także poznaliśmy jego oblicze od zupełnie innej strony. Mamed zaśpiewał piosenkę z dedykacją dla swojej żony! Koniecznie to zobaczcie.

 

W popołudniowym paśmie Radia ZET popularny fighter odniósł się do zbliżającej się walki z Tomaszem Narkunem. Zapytany o aktualny etap przygotowań do starcia odpowiedział:

— Teraz jestem na etapie ćwiczenia sprintów dookoła klatki. Podobno mogą się przydać — mówi z uśmiechem na twarzy Khalidov.

 

Niekwestionowana legenda sportów walki nad Wisłą, Mamed Khalidov, walczy dla KSW już ponad 10 lat i żaden rywal nie potrafił znaleźć na niego sposobu. Po pokonaniu świetnych zawodników z całego świata, takich jak James Irvin, Matt Lindland, Jesse Taylor, Kendall Grove, Melvin Manhoef czy Brett Cooper, zawodnik z Olsztyna stanął naprzeciw mistrza dywizji średniej Michała Materli i błyskawicznym nokautem odebrał mu pas wagi średniej. Ostatnio na KSW 39: Colosseum Khalidov stanął do pierwszej w historii KSW walki dwóch mistrzów i po jednym z najlepszych bojów 2017 roku wypunktował Borysa Mańkowskiego. Teraz Mamed stanie przed kolejnym czempionem, tym razem cięższym o prawie dziesięć kilogramów.

Więcej o hitowym starciu Mameda z Narkunem i o KSW 42. przeczytasz na sport.radiozet.pl