Margaret "What You Do" akustycznie w Radiu ZET [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
20.09.2017 11:14
Margaret  "What You Do" akustycznie w Radiu ZET [WIDEO]
fot. Radio ZET

Margaret zaprezentowała właśnie nową wersję jednego ze swoich największych przebojów - "What You Do". Wokalistka wykonała ją akustycznie. Efekt jest naprawdę przyjemny dla ucha! Co więcej - artystka przygotowała także muzyczną niespodziankę związaną z... Edem Sheeranem! Zobaczcie i posłuchajcie - Margaret z zespołem w programie Marcina Wojciechowskiego.

 

"What You Do": Premiera tego singla odbyła się 12 maja, po godz. 18:00 w Radiu ZET, w programie "ZET na Punkcie Muzyki". Zobacz relację wideo z premiery.

Utwór jest singlem z najnowszej płyty Margaret „Monkey Business”. Za warstwę muzyczną i tekstową odpowiada tradycyjnie Margaret oraz niezmiennie hitowa ekipa światowej sławy producentów i songwriterów: Arash Labaf, Robert Uhlmann, Anderz Wrethov i Thomas Karlsson. 

Margaret czytająca z ruchu ust Michałowskiego i Korościela

W naszej dawnej zabawie "Patrz co do Ciebie mówię" udział wzięła Margaret! Redaktorzy Michałowski i Korościel ogłuszyli wokalistkę głośną, nieznośną muzyką i sprawdzili, jak sobie poradzi czytając z ruchu ust. Jak poszło piosenkarce? Zobaczcie sami! :) 

Wieczór z Radiem ZET! Od poniedziałku do piątku 18:00 - 22:00