Zamknij

Margaret była gościem Radia ZET. Wiemy, co zaśpiewa na TOP OF THE TOP Festival Sopot [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
16.08.2017 15:53
Margaret była gościem Radia ZET. Wiemy, co zaśpiewa na TOP OF THE TOP Festival Sopot [WIDEO]
fot. Radio ZET

Margaret odwiedziła w środę Radio ZET, gdzie była gościem w programie Damiana Michałowskiego. Artystka wystąpi już w najbliższy weekend podczas TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017. W trakcie rozmowy zdradziła nieco więcej szczegółów na temat swojego piątkowego występu. Zobaczcie wideo!

 

Margaret będzie jedną z głównych gwiazd piątkowego koncertu "#ilove… Największe przeboje o miłości”, który jest częścią tegorocznego TOP OF THE TOP Festival Sopot.

„Bardzo lubię ten festiwal. Lubię tam być. To miejsce jest w jakiś sposób magiczne” – zdradziła artystka na antenie naszego radia.

W trakcie sopockiego festiwalu Margaret zaprezentuje utwory „Heartbeat” i najnowszy singiel „What You Do”, który pochodzi z jej trzeciej płyty „Monkey Business”.

Oprócz samej Margaret, na deskach Opery Leśnej wystąpią tego dnia także m.in. Edyta Górniak, Michał Szpak, LemON, Natalia Szroeder, De Mono czy Rafał Brzozowski. Koncert rozpocznie się o godz. 19:30.

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

W tym roku impreza będzie podzielona na trzy dni, podczas których odbędą się koncerty „#ilove… Największe przeboje o miłości” i „#idance… Morze przebojów” oraz wieczór kabaretowy „#KabareTOP”. Na scenie Opery Leśnej pojawi się blisko pięćdziesięciu znakomitych artystów.

Dwa pierwsze dni festiwalu będą transmitowane na antenie telewizji TVN. Radio ZET jest jednym z patronów medialnych festiwalu. Więcej szczegółów o artystach i biletach znajdziecie tutaj.

RadioZET.pl/PK