Zamknij

ZET na Punkcie Muzyki: Margaret o nowej płycie i piosence Tulii na Eurowizję 2019 [WIDEO]

Piotr Krajewski
22.03.2019 22:00
ZET na Punkcie Muzyki: Margaret o nowej płycie i piosence Tulii na Eurowizję 2019
fot. Radio ZET

Margaret pojawiła się w piątkowym „ZET na Punkcie Muzyki”, gdzie opowiedziała nieco więcej o swojej nadchodzącej płycie. Zdradziła, że album zatytułowany „Gaja Hornby” ukaże się już w kwietniu i będzie w całości po polsku. Piosenkarka odniosła się także do zespołu Tulia i ich piosenki „Pali się (Fire of Love)”, z którą dziewczyny wystąpią na Eurowizji 2019.

Margaret o nowej płycie i piosence Tulii na Eurowizję 2019

Margaret gościła w piątkowym „ZET na Punkcie Muzyki”. W programie Marcina Wojciechowskiego zdradziła słuchaczom Radia ZET nieco więcej szczegółów na temat swojej nowej płyty, która ukaże się już niedługo. Opowiedziała o tytule „Gaja Hornby”, brzmieniu albumu i dacie jego premiery.

Nie zabrakło też tematu Konkursu Piosenki Eurowizji. Przypomnijmy, że Margaret ponownie wzięła udział w szwedzkich preselekcjach, tym razem z piosenką „Tempo”. Marcin Wojciechowski nie tylko zapytał artystkę o pracę w niedalekiej Szwecji, ale także poruszył kwestię polskiego reprezentanta na Eurowizji 2019, czyli zespół Tulia. Margaret przyznała, że zapoznała się z utworem „Pali się (Fire of Love)”.

Myślę, że jest spoko. Nie znam konkurencji, która tam będzie. Z Eurowizją jednak nigdy nie wiadomo. Mamy szansę jak każdy. To konkurs pełen niespodzianek — stwierdziła Margaret.

 

RadioZET.pl/PK