Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan. Blondynka, która nie zdała matury teraz zagra Beatę Kozidrak? [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
08.05.2019 10:23
Barbara Kurdej-Szatan. Blondynka, która nie zdała matury teraz zagra Beatę Kozidrak? [WIDEO]
fot. Radio ZET

Barbara Kurdej-Szatan - blondynka, która nie zdała matury? Otóż nie! Jak sama przyznała na antenie Radia ZET maturę ma i to niejedną. Jak wyglądały jej maturalne zawirowania i czy Barbara Kurdej-Szatan rzeczywiście zagra Beatę Kozidrak? 

 

Barbara Kurdej-Szatan zagra Beatę Kozidrak?

Od jakiegoś czasu w internecie aż huczy od plotek na temat, czy Barbara Kurdej-Szatan ma zagrać w filmie o wokalistce Bajmu. Korzystając z okazji, że do studia Radia ZET przyszła Barbara Kurdej-Szatan nie mogliśmy jej o to nie zapytać:

„Basiu, czy Ty masz zagrać Beatę Kozidrak?” - zapytał aktorkę prezenter Radia ZET.

Lekko zmieszana aktorka jednak zaprzeczyła i odpowiedziała - „Nie, nie, to są jakieś plotki”.

Chwilę po tym Barbara-Kurdej Szatan dała się namówić i na antenie Radia ZET zaśpiewała lekko zmodyfikowaną wersję słynnej piosenki Bajmu „Biała Armia”. Możecie tego posłuchać przewijając wideo do 1:34.

Matura z show-biznesu w Radiu ZET. Zdawała Barbara Kurdej-Szatan.

W związku z wizytą w Radiu ZET Barbary-Kurdej Szatan w okresie maturalnym przygotowaliśmy dla niej specjalną maturę z show-biznesu. Nasz egzamin polegał na tym, aby aktorka wykazała się znajomością przeróżnych cytatów gwiazd. W arkuszu, który przygotowaliśmy, znalazł się także znany cytat samej zainteresowanej. Jak poszła matura Barbarze Kurdej-Szatan? Sprawdź, oglądając wideo od 1:46.

Przypomnijmy - Kurdej-Szatan podczas 18 urodzin serialu „M jak Miłość” podchmielona nieco aktorka w żartobliwy sposób odniosła się do plotek o ciąży.

„Drodzy państwo chciałam oficjalnie powiedzieć, że nie jestem w ciąży. Ja pierdzielę! Jak się brzucha nie wciągnie, to od razu się jest w ciąży. Biedne my kobiety” – skwitowała. Jednak kolejnego dnia gwiazdę naszło kilka refleksji na temat publikowanych materiałów i przyznała, że jak się upije, to tak to się właśnie kończy.