Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Miasto Łeba i Radio ZET zapraszają na najgorętszą majówkę w tym regionie [SZCZEGÓŁY]

26.04.2018 21:14

Miasteczko Radia ZET w ramach majówkowej akcji "Morze, Góry i Mazury" rozstawi się na Skwerze Rybaka w dniach od 1 do 4 maja. Na miejscu m.in. czekać na Was będą specjalne wycieczki rowerowe z przewodnikiem po Łebie - co najważniejsze, jednoślady będzie można bezpłatnie wypożyczyć na miejscu.

Miasto Łeba i Radio ZET zapraszają na najgorętszą majówkę w tym regionie [SZCZEGÓŁY] fot. Radio ZET

Już od 28 kwietnia na Skwerze Rybaka pojawi się jarmark rękodzieła i rzemieślnictwa pn. „Tęczowe Jarmarki”. Będzie można spróbować wyjątkowych potraw i nabyć nietuzinkowe pamiątki. Jarmark będzie z nami aż do 3 maja. Stoiska można odwiedzać codziennie w godzinach od 10.00 do 19.00.

Ponadto w programie pokazy pierwszej pomocy, Bungie run oraz specjalna strefa z pamiątkowymi fotografiami z Łeby. 

2 maja Centrum Informacji Turystycznej w Łebie zaprasza na wystawę sztuki marynistycznej pn. „M jak morze” do swojego biura mieszczącego się przy ul. Kościuszki 121 na godzinę 17.00. W południe Biblioteka Miejska w Łebie zachęca do udziału w Grze Miejskiej pn. „Trzy pierścienie księcia” na godz. 10.00.

3 maja Łeba będzie celebrowała „Święto Konstytucji”. Już z samego rana od godz. 8.00 rozpocznie się Rowerowy Rajd Przyjaźni trzech gmin: Miasta Łeba, Gminy Nowa Wieś Lęborska oraz Gminy Wicko. Tym razem rowerzyści w drodze do Pragi w Czechach spotkają się z poszczególnymi włodarzami gmin znajdującymi się na tej trasie, aby przybliżyć cele rajdu i promować ten przepiękny region.

Jak widać oferta na spędzenie długiego weekendu w Łebie zapowiada się naprawdę gorąco. Do zobaczenia na miejscu!

Oceń