Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Figurski także dołącza do Radia ZET. Poprowadzi program "Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET" [SZCZEGÓŁY]

20.12.2018 16:25

„Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET” Michała Figurskiego, to nie jedyna nowość w ramówce Radia ZET, która wystartuje 7 stycznia. Od poniedziałku do piątku od godz. 21 na antenie Radia ZET będzie można usłyszeć także nowe dwugodzinne programy autorskie Tomka Kasprzyka oraz Agnieszki Więdłochy i Macieja Stuhra. 

Michał Figurski także dołącza do Radia ZET. Poprowadzi program "Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET" [SZCZEGÓŁY] fot. Maksymilian Rigamonti

"Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET" to audycja skupiająca się przede wszystkim na edukacji zdrowotnej. Michał Figurski ze znanym sobie dystansem i lekkością będzie rozmawiać z ekspertami, znanymi osobami i słuchaczami o zdrowiu, zdrowym trybie życia i sposobach leczenia. Nie zabraknie informacji o nowinkach technologicznych i nowościach z rynku medycznego. "Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET", czyli program, który "leczy" - w każdy wtorek w godz. 21-23. Premiera 8 stycznia.

Program Figurskiego to nie jedyna nowość w ramówce, która wystartuje 7 stycznia.

Codziennie od godz. 21 na antenie Radia ZET usłyszeć będzie można nowe dwugodzinne programy autorskie: w poniedziałki "Coolturalny wieczór" Tomasza Kasprzyka, we wtorki „Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET” Michała Figurskiego, w środy "Planeta singli" Macieja Stuhra i Agnieszki Więdłochy, w czwartki "Halo ZET" Marcina Łukasika i Kamila Nosela, a w piątki "ZET na punkcie muzyki" Marcina Wojciechowskiego.

Weekendowe wydanie „Dzień dobry bardzo” poprowadzi Tomasz Kasprzyk, a w soboty o godz. 10 Beata Tadla zaprosi na swój „To właśnie weekend”. Poza tym niezmiennie usłyszymy wywiady Szymona Majewskiego w „Nie mam pytań”, Tomka Michniewicza i program „Mapa świata” oraz Michała Korościela i Huberta Radzikowskiego. W sobotnie wieczory nie zabraknie również "Listy przebojów Radia ZET" Marcina Wojciechowskiego.

Do usłyszenia!

Oceń