Zamknij

Michał Figurski także dołącza do Radia ZET. Poprowadzi program "Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET" [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
20.12.2018 16:25
Michał Figurski także dołącza do Radia ZET. Poprowadzi program "Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET" [SZCZEGÓŁY]
fot. Maksymilian Rigamonti

„Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET” Michała Figurskiego, to nie jedyna nowość w ramówce Radia ZET, która wystartuje 7 stycznia. Od poniedziałku do piątku od godz. 21 na antenie Radia ZET będzie można usłyszeć także nowe dwugodzinne programy autorskie Tomka Kasprzyka oraz Agnieszki Więdłochy i Macieja Stuhra. 

"Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET" to audycja skupiająca się przede wszystkim na edukacji zdrowotnej. Michał Figurski ze znanym sobie dystansem i lekkością będzie rozmawiać z ekspertami, znanymi osobami i słuchaczami o zdrowiu, zdrowym trybie życia i sposobach leczenia. Nie zabraknie informacji o nowinkach technologicznych i nowościach z rynku medycznego. "Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET", czyli program, który "leczy" - w każdy wtorek w godz. 21-23. Premiera 8 stycznia.

Program Figurskiego to nie jedyna nowość w ramówce, która wystartuje 7 stycznia.

Codziennie od godz. 21 na antenie Radia ZET usłyszeć będzie można nowe dwugodzinne programy autorskie: w poniedziałki "Coolturalny wieczór" Tomasza Kasprzyka, we wtorki „Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET” Michała Figurskiego, w środy "Planeta singli" Macieja Stuhra i Agnieszki Więdłochy, w czwartki "Halo ZET" Marcina Łukasika i Kamila Nosela, a w piątki "ZET na punkcie muzyki" Marcina Wojciechowskiego.

Weekendowe wydanie „Dzień dobry bardzo” poprowadzi Tomasz Kasprzyk, a w soboty o godz. 10 Beata Tadla zaprosi na swój „To właśnie weekend”. Poza tym niezmiennie usłyszymy wywiady Szymona Majewskiego w „Nie mam pytań”, Tomka Michniewicza i program „Mapa świata” oraz Michała Korościela i Huberta Radzikowskiego. W sobotnie wieczory nie zabraknie również "Listy przebojów Radia ZET" Marcina Wojciechowskiego.

Do usłyszenia!