Zamknij

Michał Koterski w Radiu ZET: "Odstawiłem wszystkie środki zmieniające świadomość - łącznie z alkoholem. Zobaczyłem jakie życie jest fajne" [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
15.10.2018 08:07
Michał Koterski w Radiu ZET: "Odstawiłem wszystkie środki zmieniające świadomość - łącznie z alkoholem. Zobaczyłem jakie życie jest fajne...
fot. Szymon Majewski

Najnowszy wywiad Szymona Majewskiego z Michałem Koterskim jest trochę jak dobra spowiedź aktora. Na poważnie, ale z elementami uśmiechu. O uczuciach i o wszystkim, co nie jest nam obce. Zobacz wideo z niedzielnej rozmowy Szymona. 

 
 
 

"7 UCZUĆ"

To najnowszy film Marka Koterskiego, o którym śmiało można powiedzieć, że czegoś takiego w światowej kinematografii jeszcze nie było! Ta absolutnie wyjątkowa, ważna, mądra, wzruszająca, ale i pełna charakterystycznego dla Marka Koterskiego humoru produkcja pochwalić się może iście gwiazdorską obsadą. W postać Adasia Miauczyńskiego po raz pierwszy wcielił się rozmówca Szymona - Michał Koterski, spełniając tym samym swoje wielkie aktorskie marzenie. Jego rodziców brawurowo zagrali Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz.

image004

W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Marcina Dorocińskiego, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Bogdańską, Gabrielę Muskałę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Joannę Kulig, Łukasza Simlata, Edytę Herbuś, Magdalenę Cielecką, Cezarego Pazurę i wielu innych artystów.

Warto Rozbawiać, w każdą niedziele w Radiu ZET!

Szymon Majewski co niedzielę do studia Radia ZET zaprasza kolejnego ciekawego gościa. Do słuchania autorskiej audycji Szymona "Warto Rozbawiać" zapraszamy w każdą niedzielę od godziny 19:00.

Posłuchaj i zobacz więcej ekskluzywnych wywiadów Szymona z gwiazdami. Ponadto wszystkich dotychczasowych rozmów Szymona można posłuchaj w naszej aplikacji w zakładce "Podcasty".

RadioZET/TP/mat. pras.