Zamknij

Natalia Lesz powraca. Posłuchaj piosenki do filmu "Gierek"

Tomasz Pietrzyk
10.01.2022 15:46
Natalia Lesz powraca. Posłuchaj piosenki do filmu "Gierek"
fot. Materiały prasowe

Wokalistka Natalia Lesz powraca z nową piosenką "Gdybyśmy". Utwór powstał specjalnie do filmu "Gierek", którego premiera już 21 stycznia. Radio ZET poleca. 

Już 21 stycznia na ekrany polskich kin wejdzie film „Gierek”. To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2022 roku. Historia człowieka, którego nazwisko słyszał każdy, ale niewielu zna jego prawdziwą historię. Natalia Lesz, aktorka i wokalistka jest związana z tym projektem w podwójnej roli: gra Stellę, która – jak się domniemuje - mogła mieć romans z Pierwszym Sekretarzem, a także wykonuje piosenkę „Gdybyśmy”, którą napisała do tego filmu wspólnie z Mikołajem Milcke i Marcinem Kuczewskim.

Natalia Lesz: „Przy tym projekcie połączyłam swoje dwie największe pasje: film i muzykę. Moja bohaterka, Stella jest osobą fikcyjną, ale powiedziano nam, że istniały plotki, o rzekomej przyjaźni Gierka z pewną ówczesną divą. Ta domniemana relacja była największą inspiracją podczas tworzenia piosenki”. W filmie występują: Michał Koterski, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Sebastian Stankiewicz, Antoni Pawlicki, Rafał Zawierucha, Ewa Ziętek, Jan Frycz, Filip Tłokiński, Krzysztof Tyniec, Maciej Zakościelny, Mikołaj Roznerski, Cezary Żak. Gierek jest najnowszym filmem Global Studio, producentów „Procederu”, „Krime Story. Love Story” (premiera w 2022 roku) Zapraszamy do śledzenia materiałów z filmu na naszych kanałach oraz na oficjalnej stronie: www -  https://gierek.film/ facebook -  https://www.facebook.com/GlobalStudio.film instagram -  https://instagram.com/globalstudio.film/ „Gdybyśmy” w serwisach streamingowych:  https://id.ffm.to/natalia_lesz #Gierek #Gdybyśmy #NataliaLesz #film #PiosenkaDoFilmu #teledysk #soundtrack 

Źródło: mat. prasowe.