National Geographic Traveler. Tomasz Michniewicz z Radia ZET wyróżniony

Tomasz Pietrzyk
23.05.2019 10:46
National Geographic Traveler. Tomasz Michniewicz z Radia ZET wyróżniony
fot. facebook.com/tomekmichniewicz

Po raz 13. redakcja miesięcznika National Geographic Traveler wręczyła statuetki za najbardziej inspirujące osiągnięcia w dziedzinie podróży, eksploracji oraz działalności społecznej. Jednym z wyróżnionych został prowadzący program „Mapa Świata” - Tomek Michniewicz.

Travelery - nagrody miesięcznika National Geographic Traveler to jedne z najbardziej prestiżowych nagród podróżniczych w Polsce.

W gronie nominowanych znalazły się osoby, które podjęły wyzwania w dziedzinie eksploracji lub sportów ekstremalnych i wyruszyły w podróż będącą czymś więcej niż tylko przemieszczaniem się, a swoją działalnością przyczyniły się do poprawy świadomości ekologicznej, ocalenia dzikiej przyrody lub dziedzictwa kulturowego. Warto wspomnieć, że w poprzednich latach statuetki otrzymywali m.in. Adam Bielecki i Janusz Gołąb, Krzysztof Starnawski, Andrzej Bargiel, Aleksander Doba.

National Geographic Traveler: KSIĄŻKA ROKU

Tomasz Michniewicz - Chrobot, Życie najzwyklejszych ludzi świata

„Jestem onieśmielony... Wygrać w kategorii, w której nominowana jest książka Wojciecha Jagielskiego, na którego książkach całe moje pokolenie reporterów uczyło się warsztatu (i nadal się uczy!), czy z Małgorzatą Rejmer, której fenomenalny reportaż o Albanii to jest odkrycie roku — nie wiem co powiedzieć... Ogromnie dziękuję, naprawdę.” - piszę na swoim Facebook'u dziennikarz i prezenter Radia ZET.

Mapa Świata. Magazyn Tomka Michniewicza w Radiu ZET

W każdą niedzielę między 10:00 a 13:00 Tomek Michniewicz zaprasza na swój autorski program, w którym dzieli się swoim doświadczeniem w przemierzaniu świata, opowiadając o swoich podróżach, stereotypach i wyzwaniach. Nasz radiowy podróżnik radzi jak przetrwać w najdziwniejszych zakątkach świata. Jego gośćmi są ludzie przełamujący wszelkie bariery. Program „Mapa Świata” w każdą niedzielę od 10:00 w Radiu ZET.

Dodajmy też, że Tomka Michniewicza możecie słuchać od poniedziałku do piątku o 13:40 w trakcie trwania programu "Siła Muzyki". Tomek w ramach krótkiego programu "W Drogę" radzi, gdzie warto wybrać się na weekend, na wakacje, czy krótką wycieczkę. Michniewicz popołudniami zdradza także bardzo ważne tajniki i patenty na udane podróże. 

Podróżniczego poradnika Tomka Michniewicza możesz posłuchać w formie podcastów w naszej aplikacji - zarówno w systemie Android jak i iOS.