Zamknij

Nowa ramówka Radia ZET! Interesujące nowości i kontynuacje ulubionych programów [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
30.08.2021 12:42
Nowa ramówka Radia ZET! Interesujące nowości i kontynuacje ulubionych programów [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio Zet

Startujemy z nową, jesienną ramówką Radia ZET! Na antenie m.in.: nowy duet "Uważam ZET", nowe pasma, programy autorskie z podcastami oraz nowy, weekendowy program o podróżach i kuchniach świata.

Duet z niebanalnym poczuciem humoru - Michał Korościel i Marcin Sońta, prowadzą codzienne, popołudniowe pasmo Uważam ZET. Start zawsze o 14.00.

UZ KARTA KORO I SONTA MONO

Gospodarzem wieczornego pasma "Siła muzyki na wieczór" (18:00-22:00) jest Mateusz Ptaszyński. Po nim, stery w paśmie "Siła Muzyki nocą" obejmuje Hubert Radzikowski. W programie między 21:00 a 23:00 audycje autorskie, których pełne wersje będzie można usłyszeć w podcastach na player.radiozet.pl i platformach streamingowych,  a także zobaczyć na YouTube Radia ZET. Na liście programów autorskich, w wydaniu podcastów: w poniedziałek - "Coolturalny wieczór" Eweliny Pacyny i Tomasza Kasprzyka, wtorek - "ZET jak Zdrowie" Michała Figurskiego oraz w środę - "ZET jak Związki" Beaty Tadli.

TO WŁAŚNIE WEEKEND KARTA

Nowym gospodarzem weekendowego "Dzień Dobry Bardzo" (6:00-10:00) jest Michał Adamski. W niedzielę, od 10.00 do 13.00, nowość -  "Cały ten świat" Eweliny Pacyny - audycja kulinarno-podróżnicza z udziałem gości. W soboty i niedziele od 13:00 do 18:00 Marcin Wojciechowski zaprasza na "Czas wolny z Radiem ZET", a w nim: "Taśmy Wojciechowskiego" z kultowymi przebojami, filmowa zabawa ze słuchaczami "Film się urwał", wywiady z gwiazdami oraz "Muzyczne historie" słuchaczy i zapraszanych gości.

CZAS WOLNY KARTA

Adriana Nowaka można usłyszeć w weekendy od 18:00. W sobotę prowadzi: "Listę Przebojów Radia ZET", "ZET koncert" i "ZET Party"

W niedzielę, w nowej odsłonie "ZET za kółkiem" Joanny Zientarskiej i Michała Adamiuka i "Nie mam pytań" Szymona Majewskiego. Z super nowości Radia ZET:  "ZET Gadżet", czyli godzina z nowinkami technologicznymi, e-grami i spotkaniami z ciekawymi postaciami. Po 22.00 startuje "Sportowy finał tygodnia" program przygotowywany przez dziennikarzy sportowych Radia ZET.

Gospodarzami codziennego pasma "Dzień Dobry Bardzo" (5:30-10:00) niezmiennie są Agnieszka Kołodziejska i Robert Karpowicz.

Damian Michałowski prowadzi "Siłę Muzyki" (10:00-14:00) i wtorkowego, popołudniowego Gościa Radia ZET: 

Zrzut ekranu 2021-08-30 123449

Nie zabraknie Kamila Nosela i jego wkrętów... 

Grażyna Torbicka zaprasza na piątkowe spotkania z filmem, a Beata Tadla do sobotniej audycji "To właśnie weekend". W nowej odsłonie Beata skupi się na tematyce ekologicznej i działaniach na rzecz ochrony środowiska. 

Obok radiowej rozrywki - Wiadomości, a także poranne i popołudniowe wydanie "Gościa Radia ZET". Publicystyka codziennie od poniedziałku do piątku po 8.00 i po 17.00.

Niedzielny poranek w Radiu ZET dopełni "7. dzień tygodnia w Radiu ZET". Zapraszamy w imieniu Andrzeja Stankiewicza.

Włączcie Radia ZET! Słuchajcie nas także na player.radiozet.pl, w aplikacji na iOS oraz Android. Swoich ulubionych programów możecie też odsłuchać w formie podcastów na stronie radiozet.pl oraz w serwisach streamingowych.