Zamknij

Nowy tydzień i ogromna kumulacja od ZET Kuriera!

Jan Kwietniewski
22.02.2021 08:20
Nowy tydzień i ogromna kumulacja od ZET Kuriera!
fot. ---

ZET Kurier od poniedziałku do piątku kursuje z dostawami pieniędzy w różne miejsce w Polsce. Uszczęśliwiliśmy już czworo zwycięzców. Jak będzie w tym tygodniu? Jak zgłosić się do konkursu? Sprawdź szczegóły!

Tylko w pierwszym tygodniu Radio ZET rozdało, aż kilka tysięcy złotych. Chcielibyście też wygrać pieniądze w naszej zabawie? Nic prostszego! Wystarczy, że zajrzycie tutaj. Na naszej stronie konkursowej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje potrzebne do wzięcia udziału w akcji ZET Kurier.

ZET Kurier kursuje już od tygodnia

Za nami pierwszy tydzień pracy ZET Kuriera. Kamil Nosel odwiedzał naszych zwycięzców i osobiście upewniał się, że kiedy otworzą drzwi, to na ich wycieraczkach będzie czekać kasa od Radia ZET. Bardziej szczegółowo opisaliśmy pierwszy tydzień naszej nowej zabawy tutaj.

ZET Kurier. Wielka kumulacja!

Jednak nie zawsze jest różowo. Zdarzyło się niestety tak, że  ZET Kurier zostawił pieniądze na wycieraczce, czas mijał nieubłaganie, a drzwi pozostawały zamknięte. Ostatecznie więc nikt nie wygrał kasy od Radia ZET. Co się wtedy dzieje? Według regulaminu konkursu w takim przypadku pula z dnia, gdy nikt nam nie otworzył przechodzi na kolejny dzień. Czyli skoro w czwartek drzwi pozostały zamknięte, to w piątek Kamil Nosel zmierzał do kolejnej osoby już z 2 000 złotych.

Niestety tutaj również się nie udało! Dlatego postanowiliśmy rozkręcić emocje jeszcze bardziej i do już zwiększonej puli dorzuciliśmy coś od siebie. W konsekwencji w poniedziałek ZET Kurier nie dostarczy 1 000 złotych, a aż 5 razy więcej!

ZET Kurier. Jakie są zasady?

Szczegółowo zasady naszej zabawy opisaliśmy tutaj. W tym samym miejscu możecie też wysłać swoje zgłoszenie. Może ZET Kurier dotrze pod Wasze drzwi?

ZET Kurier. Jak zgłosić się do konkursu?

Chcielibyście wziąć udział w naszej zabawie? ZET Kurier podróżuje po Polsce, więc może przyjechać również do Was. Dlatego, jeżeli chcielibyście zgłosić się do nowej zabawy Radia ZET, wystarczy, że wypełnicie specjalny formularz na radiozet.pl. Wszystko znajdziecie tutaj!

Tworząc, nasz nowy konkurs, chcieliśmy podkręcić emocje, dlatego wpadliśmy na pewien pomysł. Jeżeli danego dnia nie wygrałeś, nie oznacza to, że następnego dnia ZET Kurier nie pojawi się przed Twoimi drzwiami! Mówiąc wprost: jeśli nie wygrałeś w poniedziałek, to dalej masz szansę zgarnąć pieniądze od Radia ZET we wtorek.

Kolejna dostawa ZET Kuriera już dziś! Dlatego słuchajcie uważnie ZET Kuriera i nasłuchujcie dzwonka. Gdy zabrzmi na naszej antenie macie równo 30 sekund na otwarcie drzwi.