Zamknij

Olga Bołądź szczerze o pracy z Patrykiem Vegą i o jego najnowszej produkcji „Kobiety Mafii” [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
13.02.2018 14:08
Olga Bołądź szczerze o pracy z Patrykiem Vegą i o jego najnowszej produkcji „Kobiety Mafii” [WIDEO]
fot. Radio ZET

Aktorka w popołudniowym paśmie Kamili Terpiał i Romka Osicy szczegółowo odniosła się do pracy z reżyserem Vegą, a także zdradziła kilka fajnych, ciekawych smaczków związanych z jego najnowszym filmem „Kobiety Mafii”.

 

Pani Olga w najnowszej produkcji Vegi zagra Belę — byłą funkcjonariuszkę policji, która dostaje od ABW zadanie rozpracowania szajki przestępczej handlującej narkotykami. Aby jej misja się powiodła, musi rozpocząć współpracę z mafią.

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S — oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) — bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke), żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

 

W „Popołudniu z Radiem ZET” nie mogło zabraknąć wspólnego śpiewania, do którego redaktor Osica namawia gości podczas prawie każdej audycji. Tym razem padło na utwór Die Antwoord. 

 

A tu możecie posłuchać oryginału :):

„Popołudnie z Radiem ZET” prowadzą Kamila Terpiał i Roman Osica. Od poniedziałku do piątku, między godz. 15:00 a 18:00 w programie na żywo muzyka, artyści oraz goście ze świata polityki.