Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Radio ZET Spełnia Marzenia: Olga Tokarczuk zaprosiła Słuchaczkę Olgę na kawę i wręczy jej komplet podpisanych książek

10.10.2019 14:10

Olga, Słuchaczka Radia ZET, marzyła o zebraniu całej kolekcji książek Olgi Tokarczuk w swojej biblioteczce. Ekipa Radia ZET postanowiło spełnić największe marzenie Słuchaczki!

Radio ZET Spełnia Marzenia: Olga Tokarczuk zaprosiła Słuchaczkę Olgę na kawę i wręczy jej komplet podpisanych książek fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

W poniedziałek 7 października 2019 w porannym programie Dzień Dobry Bardzo ekipa Radia ZET spełniła kolejne marzenie! Tym razem postanowiła uszczęśliwić dwie Olgi. Pierwsza z nich, Olga Słuchaczka Radia ZET od dawna marzyła o zgromadzeniu wszystkich książek swojej ulubionej pisarki, którą okazała się... druga Olga, Olga Tokarczuk. Agnieszka Kołodziejska, Marcin Sońta i Robert Karpowicz skontaktowali obie Olgi ze sobą na antenie. Olga Tokarczuk umówi się ze Słuchaczką na kawę i wręczy jej komplet podpisanych książek... już jako laureatka Literackiej Nagrody Nobla! Posłuchajcie, jak to wszystko brzmiało: 

Olga Tokarczuk spełniła marzenie Słuchaczki Radia ZET
- - : - - / - - : - -

Olga Tokarczuk laureatką literackiej Nagrody Nobla za rok 2018

10 października 2019 Olga Tokarczuk została nagrodzona nagrodą Nobla w dziedzinie literatury. Informację podał przedstawiciel Akademii Szwedzkiej, Jak powiedział Tokarczuk otrzymała nagrodę "za wyobraźnię narracyjną, która z encyklopedyczną pasją prezentuje przekraczanie granic jako formę życia".

A Ty, o czym marzysz? [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Od 9 września 2019 roku w Radiu ZET codziennie dokładamy wszelkich starań by zrealizować jak najwięcej marzeń Polaków. Jeśli czytasz ten tekst i masz marzenie, którym chciałabyś/byś się podzielić, to prosimy, nie wahaj się, napisz nam o nim w formularzu zgłoszeniowym! Podziel się z nami tym, czego pragniesz najbardziej. Kto wie, być może to do Ciebie zadzwonimy jutro rano z informacją, że chcemy spełnić Twoje marzenie?

JK/Radio ZET

Oceń