Zamknij

Ostatni tydzień ZET Kuriera. Nosel wyrusza w Polskę z kasą

Jan Kwietniewski
22.03.2021 15:40
Ostatni tydzień ZET Kuriera. Nosel wyrusza w Polskę z kasą
fot. Radio Zet

ZET Kurier od ponad miesiąca jeździ po całej Polsce. Przemierzył setki kilometrów, aby spełnić swój nadrzędny cel - dostarczyć kasę od Radia ZET. Zaczynamy ostatni tydzień naszej zabawy. Korzystajcie z chwili i zgłoście się do naszego konkursu.

ZET Kurier dostarczył dziesiątki tysięcy złotych w żywej gotówce. Od początku naszej zabawy zasady są takie same. Szczegółowo opisaliśmy je tutaj. W tym miejscu znajdziecie też specjalnie przygotowany formularz, który stworzyliśmy, aby zamówienie ZET Kuriera nie stwarzało żadnych problemów.

ZET Kurier. Gdzie będzie w tym tygodniu?

ZET Kurier był już wielu miastach Polski. Dostarczał pieniądze zarówno na zachodzie, jak i wschodzie. Był na północy, jak i na południu naszego kraju. Dlatego, pewnie wiele osób zadaje sobie pytanie gdzie będzie ZET Kurier? Niestety odpowiedź nie jest taka jednoznaczna. Kamil Nosel kursuje z walizką pełną kasyw w różne miejsca. Nie ma zasady. Był na wsi. Był w dużym mieście. Dlatego bądźcie czujni i po zamówieniu ZET Kuriera tutaj uważnie słuchajcie Radia ZET. Kiedy na naszej antenie zabrzmi dźwięk dzwonka, każdy ma 30 sekund, aby otworzyć drzwi.

ZET Kurier. Jak wygrać pieniądze?

Nie ma żadnego magicznego sposobu na to, by wygrać pieniądze od Radia ZET. Zasady naszej zabawy są jasne. Aby wziąć udział w naszej zabawie, trzeba zgłosić się na radiozet.pl. Tam szczegółowo opisaliśmy reguły gry. 

ZET Kurier. Ludzie wygrywają wielkie pieniądze!

Dlaczego warto wysłać zamówienie na ZET Kuriera? Powód jest prosty! Bo można wygrać sporo pieniędzy. Jest szansa na to, że będziecie jak Mirka z Siedlec. ZET Kurier dostarczył je wprost przed drzwi, aż 8 000 ZŁOTYCH!