Pani Katarzyna na rzecz WOŚP wylicytowała Dzień w Radiu ZET. Jerzy Owsiak osobiście jej podziękował i zaprosił do naszej redakcji [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
24.01.2018 09:53
Pani Katarzyna na rzecz WOŚP wylicytowała Dzień w Radiu ZET. Jerzy Owsiak osobiście jej podziękował i zaprosił do naszej redakcji [WIDEO]
fot. Radio ZET

Cała Polska licytowała przeróżne rzeczy, a my jako ZETkowa załoga na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiliśmy Dzień w Radiu ZET. Szczęśliwym zwycięzcą aukcji została Pani Katarzyna, która — jak się okazało — od wielu lat jest naszą zagorzałą słuchaczką. Jerzy Owsiak podczas popołudniowej audycji Kamili Terpiał i Jurka Owsiaka osobiście i na żywo zadzwonił do Pani Kasi i zaprosił ją do naszej redakcji, tym samym dziękując jej za ogromne wsparcie Orkiestry. Zobaczcie to sami! 

 

Licytująca wygrała aukcję i tym samym na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała 11 100,00 zł.

dzien-w-rz
 

Osoba, która wylicytowała dzień w Radiu ZET, będzie mogła zwiedzić redakcję Radia ZET przy ul. Żurawiej 8 w Warszawie oraz pozostałe redakcje stacji Grupy Eurozet (ChilliZET, Meloradio, Antyradio) oraz spotka się z prowadzącymi programy „Poranek z Radiem ZET” (Agnieszka Kołodziejska, Tomasz Florkiewicz), „Dzień z Radiem ZET” (Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński) i „Popołudnie z Radiem ZET” (Kamila Terpiał i Roman Osica). Zwycięzca ponadto wcieli się w rolę radiowej pogodynki w porannym paśmie „Poranek z Radiem ZET”, porozmawia z Konradem Piaseckim, redaktorem prowadzącym Gościa Radia ZET, weźmie udział w produkcji programu Radia ZET, zapozna się z pracą reportera radiowego, weźmie udział w porannym kolegium i współtworzy serwis informacyjny pod okiem redaktora wydania.

26. Finał WOŚP odbył się 14 stycznia 2018 roku, a jego celem jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.