Zamknij

Paranienormalni w Radiu ZET szczerze o rozstaniu się z Igorem Kwiatkowskim: „Coś się wypaliło...”

Tomasz Pietrzyk
12.03.2018 11:59
Paranienormalni w Radiu ZET szczerze o rozstaniu się z Igorem Kwiatkowskim: „Coś się wypaliło...”
fot. Szymon Majewski

11 marca wieczorową porą na antenie Radia ZET Szymon Majewski odbył bardzo szczerą rozmowę z dwoma członkami kabaretu Paranienormalni. Robert Motyka i Michał Paszczyk opowiedzieli m.in. o kłótniach w swoim „małżeństwie”, o tym, jak zostaje się kabaretem, o nowym rozdziale w swoim życiu, a także o kulisach rozłąki z Igorem Kwiatkowskim — popularną Mariolką. Zobacz najnowszy wywiad Szymona Majewskiego. 

 
 

Igor Kwiatkowski opuścił szeregi Paranienormalnych 18 grudnia 2017 roku. Zrobił to, aby móc rozpocząć solową drogę kariery. O kulisach tej rozłąki opowiedzieli kabareciarze Robert i Michał. Posłuchajcie:

 

Grupa kabaretowa została założona przez Igora Kwiatkowskiego i Roberta Motykę w 2004 roku w Jeleniej Górze.

Paranienormalni na swoim oficjalnym Facebookowym profilu ogłosili casting!

Poszukujemy osób powyżej 25. roku życia, kreatywnych,utalentowanych, przepełnionych dobra energią z pasją bycia na scenie i bawienia innych. Jeśli masz to wszystko i chcesz wstąpić w szeregi Paranienormalnych, nagraj krótki film (wizytówkę) i wyślij nam, a być może to właśnie Ciebie zaprosimy na pierwszy casting, który odbędzie się 24 marca we Wrocławiu. Twoja filmowa prezentacja powinna zawierać odpowiedz na pytanie - dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? Włącz kamerę i pokaż swój talent. Podziel się umiejętnością, którą chciałbyś pokazać na scenie. Zapraszamy na stronę www.paranienormalni.com/casting gdzie znajdziesz wszystkie wskazówki jak wysłać swoj film. Na materiały filmowe czekamy do 17 marca - piszą kabareciarze w ogłoszeniu. 

Szymon Majewski co niedzielę zaprasza do Radia ZET ludzi ze świata kultury, sztuki i telewizji. Wszystko po to, żeby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej strony. Zobacz więcej ekskluzywnych wywiadów.