Zamknij

Patryk Vega w Radiu ZET: „W przyszłym roku chcę zrobić film o handlu dziećmi. Zaangażuję gwiazdy Hollywood”

Tomasz Pietrzyk
25.09.2017 09:55
Patryk Vega w Radiu ZET: „W przyszłym roku chcę zrobić film o handlu dziećmi. Zaangażuję gwiazdy Hollywood”
fot. Szymon Majewski/Radio ZET

„Botoks to najtrudniejszy film w moim życiu. To jest tak kontrowersyjny scenariusz, że 13 aktorów odmówiło mi zagrania, a 3 moich wieloletnich współpracowników odeszło.” - powiedział w niedzielnym programie scenarzysta i reżyser, który także opowiedział Szymonowi Majewskiemu, m.in. o tym, czym zaskoczy nas jego najnowszy film „Botoks”, czy jest lubiany przez policjantów, czy po premierach filmów nie boi się reakcji mafii, oraz o tym jakie będą jego kolejne filmy? Zobacz wywiad z Patrykiem Vegą.

 
 
 

Premiera najnowszego filmu Patryka Vegi – „Botoks" – odbędzie się aż w 16 krajach. Taką informacją polski reżyser zamieścił na Facebooku. Do polskich kin trafi 29 września. Na razie online dostępny jest making of filmu. Warto go zobaczyć!

Zobacz zwiastun najnowszej produkcji Vegi

„Botoks", najnowsza propozycja Patryka Vegi, to opowieść oparta na faktach o kobietach pracujących w służbie zdrowia – bohaterkach z krwi i kości, które muszą zmierzyć się z problemami zawodowymi i prywatnymi w świecie, którym karty wciąż rozdają mężczyźni.

Główne kobiece role zagrają Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Marieta Żukowska. Partnerować im będą: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior i Wojciech Machnicki.

Aby przygotować się do swoich ról, aktorzy „Botoksu" musieli poznać pracę lekarzy od podszewki – byli świadkami operacji i przez wiele godzin rozmawiali z lekarzami. „Botoks" będzie można oglądać w kinach już od 29 września.

Warto Rozbawiać w Radiu ZET! Od poniedziałku do piątku po 18