Zamknij

Pewnego razu... w Hollywood: Weź udział w konkursie i wygraj bilety na film Quentina Tarantino

Tomasz Pietrzyk
13.08.2019 10:50
Pewnego razu... w Hollywood. Wygraj bilety na film w konkursie Radia ZET
fot. Radio ZET

16 sierpnia 2019 roku wielka premiera filmu Quentina Tarantino. Z tej okazji Radio ZET przygotowało dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania będą zaproszenia na „Pewnego razu... w Hollywood” z Rafałem Zawieruchą.

„Pewnego razu... w Hollywood”: Wygraj bilety na film w konkursie Radia ZET

Od 14 do 18 sierpnia 2019 roku na antenie Radia ZET słuchacze będą mogli zdobyć 4-osobowe zaproszenia na film „Pewnego razu... w Hollywood” z Rafałem Zawieruchą i plakaty 2 plakaty z Leonardo Di Caprio, Bratem Pittem lub z Margot Robbie. Co trzeba zrobić, by mieć szansę na wygraną? Trzeba uważnie słuchać Radia ZET i po usłyszeniu zagadki od prowadzącego dany program należy zadzwonić z jej rozwiązaniem pod nr. 321 321 321. Wszystkie szczegóły znajdziecie w Regulaminie konkursu.

 

Dodatkowo 2 bilety na film Tarantino możecie także zdobyć na naszym Instagramie. Wejdź w post konkursowy, w komentarzu oznacz znajomego, którego chciałabyś/byś zabrać do kina i dokończ zdanie - Pewnego razu w Hollywood... 

„Pewnego razu... w Hollywood”: Darmowy seans i spotkanie z Rafałem Zawieruchą

 

17 sierpnia 2019 roku film Quentina Tarantino będzie miał swoją otwartą projekcję podczas festiwalu Kino Letnie w Giżycku, którego patronem jest Radio ZET. Tuż po obejrzeniu filmu Quentina Tarantino „Pewnego razu... w Hollywood” w Kinie Nowa Fala odbędzie się otwarte dla publiczności spotkanie z gwiazdą - Rafałem Zawieruchą. Przypomnijmy, że Zawierucha wcielił się w tym filmie w postać Romana Polańskiego, który w Giżycku nakręcił pierwszy polski film nominowany do Oscara, kultowy „Nóż w wodzie”. 

Seans filmu rozpocznie się o godzinie 18:10, a spotkanie z Rafałem Zawieruchą tuż po zakończeniu seansu, o godzinie 21:00. Wstęp na to wydarzenie jest wolny, jednak warto dodać, że liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo mają osoby, które zakupiły bilety na seans. Zapraszamy!