Zamknij

Pierwsza dostawa ZET Kuriera. Radio ZET rozdaje pieniądze!

Jan Kwietniewski
15.02.2021 13:33
Pierwsza dostawa ZET Kuriera. Radio ZET rozdaje pieniądze!
fot. ---

Wystartowaliśmy! W Radiu ZET ruszyła nowa zabawa - ZET Kurier. Od poniedziałku do piątku, codziennie, mamy dla Was po 1000 złotych. Kamil Nosel wyruszył dziś na pierwszą wyprawę, by wręczyć pieniądze. Kto zgarnął kasę od Radia ZET? Jak zareagował? Zobaczcie szczegóły!

ZET Kurier to nowa zabawa od Radia ZET. Jej zasady są bardzo proste. Szczegółowo opisaliśmy je tutaj. Codziennie od poniedziałku do piątku rozdajemy pieniądze. Zaczynamy od 1000 złotych, ale tej kasy może być więcej. Jak to działa? Jeśli nikt nam nie otworzy drzwi, to pieniądze przechodzą do puli na kolejny dzień.

ZET Kurier. Uważnie słuchaj radia

Bardzo ważnym elementem naszej zabawy jest specjalny sygnał, który możecie usłyszeć na naszej antenie. Kiedy zagramy dzwonek do drzwi macie 30 sekund, aby sprawdzić, czy ZET Kurier nie czeka przed Waszymi drzwiami.

ZET Kurier. Mamy pierwszą zwyciężczynię

W poniedziałkowy poranek zmieliliśmy dzień Zofii z Warszawy w Dzień Dobry Bardzo. Mieszkanka stolicy została zaskoczona przez ZET Kuriera! Po godzinie 9:00 Marcin Sońta i Robert Karpowicz połączyli się na żywo z Kamilem Noselem. Kamil zakradł się pod drzwi naszej zwyciężczyni i wręczył jej wygraną od Radia ZET. Zobaczcie, jak to wyglądało!

ZET Kurier. Kiedy rozdamy kolejne pieniądze?

Na kolejną dawkę emocji i następną podróż ZET Kuriera nie trzeba długo czekać. Kamil Nosel już jutro będzie pod kolejnymi drzwiami. Nie zdradzamy, gdzie, więc słuchajcie uważnie Radia ZET. Kiedy na antenie usłyszycie dzwonek, macie 30 sekund, aby otworzyć drzwi. Może ZET Kurier będzie czekał właśnie pod Waszymi drzwiami.  

ZET Kurier. Jak zgłosić się do konkursu?

Chcielibyście wziąć udział w naszej zabawie? ZET Kurier podróżuje po Polsce, więc może przyjechać również do Was. Dlatego, jeżeli chcielibyście zgłosić się do nowej zabawy Radia ZET, wystarczy, że wypełnicie specjalny formularz na radiozet.pl.Wszystko znajdziecie tutaj! Tworząc, nasz nowy konkurs, chcieliśmy podkręcić emocje, dlatego wpadliśmy na pewien pomysł. Jeżeli danego dnia nie wygrałeś, nie oznacza to, że następnego dnia ZET Kurier nie pojawi się przed Twoimi drzwiami! Mówiąc wprost: jeśli nie wygrałeś w poniedziałek, to dalej masz szansę zgarnąć pieniądze od Radia ZET we wtorek.