Zamknij

Planeta Singli 2: Wygraj BILETY na film [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
02.11.2018 14:01
Planeta Singli 2: Wygraj BILETY na film [SZCZEGÓŁY]
fot. Kino Świat - materiały prasowe

Od 2 do 11 listopada w Radiu ZET można zgarnąć poczwórne zaproszenia dla całej rodziny lub grupy znajomych na film "Planeta Singli 2". Jak wygrać bilety? Zadanie jest banalnie proste!

Mechanizm zabawy:

Premiera filmu „Planeta Singli 2” już 9 listopada! Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest poczwórne zaproszenie na kontynuację hitu z 2016 roku. Co zrobić, aby wygrać? Słuchaj Radia ZET i odpowiedz na pytanie prowadzącego, dzwoniąc pod nr. 321 312 321. Wręczenie zaproszeń odbędzie się bezpośrednio na antenie Radia ZET. Powodzenia! Zaproszenia są do wykorzystania w dowolnym kinie Cinema City na terenie całej Polski.

Planeta Singli 2. Zwiastun

Relacja łącząca Anię (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa ogromny kryzys. On, showman-gwiazdor, wcale nie chce się ustatkować. Ona z kolei marzy o poważnym związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander — zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż piękna nauczycielka muzyki.

Planeta Singli 2. Obsada

W rolach głównych ponownie zobaczymy Agnieszkę Więdłochę i Macieja Stuhra. Na ekranie nie zabraknie także wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka, a także — znanych z pierwszej części filmowego hitu — Danuty Stenki, Piotra Głowackiego i Joanny Jarmołowicz. Nie podano jeszcze, kto zagra nowego amanta walczącego o serce Ani.

Radio ZET jest patronem medialnym filmu.