Zamknij

Planeta Singli 3: Wygraj BILETY na film [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
31.01.2019 15:46
Planeta Singli 3: Wygraj BILETY na film [SZCZEGÓŁY]
fot. mat. promocyjne

Od 2 do 10 lutego w Radiu ZET można zdobyć poczwórne bilety na film "Planeta Singli 3". Sprawdź, jak wygrać bilety i wybierz się do kina z całą rodziną lub grupą znajomych. 

Mechanizm zabawy:

Premiera filmu "Planeta Singli 3" już 8 lutego. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są poczwórne zaproszenia na kontynuację popularnej komedii romantycznej.

Co zrobić, aby wygrać? Słuchaj Radia ZET, odpowiedz na pytanie dotyczące filmu i odpowiedz na nie dzwoniąc pod nr. 321 321 321. Wręczenie zaproszeń odbędzie się bezpośrednio na antenie Radia ZET.

Dodajmy, że zaproszenia są do wykorzystania w dowolnym kinie Cinema City na terenie całej Polski.

ZWIASTUN Planety Singli 3: 

W sieci jest już dostępny oficjalny zwiastun "Planety Singli 3". Przypomnijmy, że widzowie, którzy wybrali się do kin na drugą część filmu, mogli go obejrzeć jako pierwsi.

Dzięki zwiastunowi "Planety Singli 3" wiemy już, o czym będzie kontynuacja filmu. Nasi radiowi prezenterzy = Ania (Agnieszka Więdłocha) i Tomek (Maciej Stuhr) wezmą ślub! Wesele odbędzie się na wsi w rodzinnych stronach Tomka. To właśnie tutaj poznamy jego nietypowych rodziców i innych członków rodziny. W obsadzie pojawi się także Borys Szyc, który zagra brata Tomka oraz Bogusław Linda, który wcieli się w ojca.

Radio ZET jest patronem medialnym filmu. 

Planeta Singli w Radiu ZET.

7 stycznia Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr zostali radiowcami i stworzyli specjalny program dla wszystkich zakochanych po uszy... i dla miłosnych nowicjuszy! Sprawdź, co w programie i porozmawiaj o swoich miłosnych rozterkach z Agnieszką i Maćkiem na antenie Radia ZET. 

Duet, który podbił serca Polaków na wielkim ekranie już teraz do usłyszenia na naszej antenie!

Planeta singli! W każdą środę po 21:00 w Radiu ZET 

W każdą środę między 21:00 a 23:00 nowi prezenterzy Radia ZET rozmawiają ze słuchaczami o ich troskach i radościach, jakie wiążą się z relacjami z najbliższymi.

Coś Cię gryzie? Chcesz się podzielić swoją piękną historią lub uczuciem? Słuchaj i kontaktuj się z Agnieszką i Maćkiem telefonicznie (321 321 321) oraz mailowo - planetasingli@radiozet.pl.