Zamknij

Planeta singli w Radiu ZET! Porozmawiaj o swoich miłosnych rozterkach z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem

Tomasz Pietrzyk
03.01.2019 10:13
Planeta singli w Radiu ZET! Porozmawiaj o swoich miłosnych rozterkach z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem
fot. Radio ZET/mat. promocyjne

Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr zostali radiowcami i stworzyli specjalny program dla wszystkich zakochanych po uszy... i dla miłosnych nowicjuszy! Sprawdź, co w programie i porozmawiaj o swoich miłosnych rozterkach z Agnieszką i Maćkiem na antenie Radia ZET. 

Planeta Singli to zupełnie nowy program w Radiu ZET! Duet, który podbił serca Polaków na wielkim ekranie już teraz do usłyszenia na naszej antenie!

Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr na antenie Radia ZET zabiorą Was do świata relacji damsko-męskich, gdzie pod numerem 321 321 321 oraz pod mailem planetasingli@radiozet.pl będą czekać na Wasze historie i zapytania. Wspólnie będą udzielać przydatnych rad dla singli, cennych wskazówek dla wszystkich rycerzy i księżniczek. W programie nie zabraknie czegoś dla małżeństw z długim stażem i par po pierwszej randce!

W programie "Planeta Singli" będziemy sprawdzać jakie są Wasze sposoby na podryw oraz podpowiemy Wam, jak gadać, żeby się dogadać.Jeśli macie swoje ulubione sposoby na podryw, to napiszcie maila na adres planetasingli@radiozet.pl i porozmawiajcie o tym z Maćkiem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą na żywo podczas programu "Planeta Singli"

Planeta singli! W każdą środę po 21:00 w Radiu ZET 

Słuchać Planety Singli możesz także online lub w naszej aplikacji (Android/iOs). Pierwsza audycja już 9 stycznia! Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr już teraz czekają na Wasze wiadomości - piszcie śmiało.

W każdą środę między 21.00 a 23.00 nowi prezenterzy Radia ZET będą rozmawiać ze słuchaczami o ich troskach i radościach, jakie wiążą się z relacjami z najbliższymi. Coś Cię gryzie? Chcesz się podzielić swoją piękną historią lub uczuciem? Słuchaj i kontaktuj się z Agnieszką i Maćkiem telefonicznie (321 321 321) oraz mailowo - planetasingli@radiozet.pl. Tematem pierwszej audycji będzie "Jak gadać żeby się dogadać".

Do usłyszenia! Agnieszka i Maciek.