Poczta kwiatowa Radia ZET: Wyślij bukiet kwiatów i spraw niespodziankę swojej ukochanej kobiecie [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
06.03.2018 15:55
Poczta kwiatowa Radia ZET: Wyślij bukiet kwiatów i spraw niespodziankę swojej ukochanej kobiecie [SZCZEGÓŁY]
fot. pixabay.com

8 marca, Dzień Kobiet — w Radiu ZET przez cały dzień możesz składać życzenia i przesyłać bukiety kwiatów. Naszą kwiatową pocztę uruchamiamy już od 6:00 rano w trakcie porannego pasma Agi i Tomka.

Słuchaj uważnie Radia ZET, wykaż się refleksem, zadzwoń do nas pod 321 321 321 i zleć nam wysłanie pięknego bukietu kwiatów, którym będziesz chciał obdarować swoją ukochaną. Ponadto nasz reporter Michał Dzienyński wraz ze swoją dzielną ekipą 8 marca wyruszy z kwiatami do Torunia, Ciechocinka i Łęczycy. Dlaczego konkretnie tam? Te miejscowości według najnowszych badań są najbardziej sfeminizowanymi miastami w naszym kraju. Co to oznacza? Ano to, że na jednego mężczyznę przypada najwięcej kobiet :).

Dzień Kobiet to międzynarodowe święto wszystkich pań, które obchodzone jest przeszło od 108 lat. Tego dnia wszystkie kobiety mogą poczuć się wyjątkowo. Panie otrzymują życzenia oraz mniejsze i większe upominki nie tylko od swoich partnerów, ale także od ojców, dzieci czy kolegów z pracy.

Jeśli do naszego pięknego bukietu kwiatów chciałbyś dorzucić coś jeszcze, to koniecznie przeczytaj nasz poradnik — Dzień Kobiet 2018: prezenty dla dziewczyny, mamy, siostry [GALERIA]

Dzień Kobiet to powszechne święto, które obchodzone jest 8 marca (w tym roku wypada w czwartek). Co istotne, pierwszy Dzień Kobiet obchodzony był już 28 lutego 1909 r., a ustanowiony przez Socjalistyczną Partię Ameryki po wielu strajkach i zamieszkach mających miejsce w Nowym Jorku.

Płeć piękna może celebrować swój dzień również 22 października, kiedy to obchodzony jest Dzień Dziewczyny. Październikowe święto jednak zazwyczaj celebrowane jest przez nastolatki.

Redakcja Radia ZET już teraz życzy wszystkim Paniom wszystkiego, co najlepsze! Żyjcie nam sto lat!!!