Zamknij

Pokaż nam swoją miłość do jazdy na rowerze i wygraj [KONKURS]

Tomasz Pietrzyk
19.04.2021 09:02
Pokaż nam swoją miłość do jazdy na rowerze i wygraj [KONKURS]
fot. Radio ZET

W Radiu ZET akcja Rowerowy Kwiecień trwa w najlepsze. Z tej okazji na naszym Instagramie wystartował dodatkowy konkurs, w którym do zgarnięcia są gadżety rowerowe. Sprawdź, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w naszej nowej zabawie.

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET [KONKURS NA INSTAGRAMIE]

Do 23 kwietnie na Instagramie Radia ZET trwa zabawa, w której możecie zgarnąć unikatowe gadżety rowerowe. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w naszej zabawie? To proste! Wrzuć na swojego Instagrama rowerowe zdjęcie i oznacz je hasztagiem: #konkursradiozet oraz #radiozet. Zestawem rowerowych gadżetów nagrodzimy 10 najlepszych i najbardziej kreatywnych zdjęć.

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET 2021 [SZCZEGÓŁY AKCJI]

Przypomnijmy, że do końca kwietnia 2021 roku na antenie Radia ZET trwa kolejna odsłona rowerowej akcji "Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET". W trakcie jej trwania do wygrania będą unikatowe jednoślady. 

Jak wziąć udział w zabawie i co należy zrobić, aby wygrać nowiutki rower? 

Zrzut-ekranu-2021-04-2-o-14.09.55

Zapraszamy także do wzięcia udziału w specjalnym rowerowym czelendżu, którego celem jest zachęcenie Was do ruchu na świeżym powietrzu, aktywności, która jest nam wszystkim bardzo potrzebna w trakcie pandemii dla lepszego samopoczucia. Na dzień 19 kwietnia 2021 roku wspólnymi siłami udało nam się przejechać ponad 10 000 km!

Więcej szczegółów na temat czelendżu do usłyszenia w Radiu ZET i przeczytania na dedykowanej podstronie akcji.

Radio ZET na rower - specjalny kanał muzyczny

Na stronie player.radiozet.pl stworzyliśmy specjalny kanał muzyczny z muzyką idealnie dobraną do rowerowych wycieczek. Polecamy!