Zamknij

Premiera "Pewnego razu w... Hollywood". Rafał Zawierucha o pracy z Quentinem Tarantino [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
16.08.2019 08:30
Rafał Zawierucha o premierze filmu Pewnego razu w... Hollywood
fot. Radio ZET

16 sierpnia 2019 roku na ekrany polskich kin wchodzi długo wyczekiwany film Quentina Tarantino. W dzień premiery do studia Radia ZET zaprosiliśmy Rafała Zawieruchę, który ten szczególny dzień planuje spędzić z najbliższymi. Jak pracuje się w Hollywood? Jaki chodzi się po czerwonym dywanie? Czy łatwo jest zakumplować się Bradem Pittem i łatwo zagadać do Margot Robbie? Zobacz wywiad z aktorem.

 

Premiera "Pewnego razu w... Hollywood" początkowo była zaplanowana na 9 sierpnia 2019 roku - w dzień, kiedy przypada rocznica śmierci Sharon Tate. Jakiś czas temu polski dystrybutor zmienił datę premiery filmu Tarantino na 16 sierpnia. 

 

Pewnego razu w... Hollywood [ZWIASTUN FILMU]

Aktor Rick Dalton i jego przyjaciel kaskader powracają do Hollywood. Mężczyźni próbują odnaleźć się w przemyśle filmowym, który ewoluował podczas ich nieobecności - czytamy oficjalny opis filmu. W obsadzie znalazły się największe gwiazdy. W Zagrają m.in. Leonardo DiCaprio (jako Rick Dalton), Brad Pitt (Cliff Booth), Margot Robbie (Sharon Tate) czy Al Pacino (Marvin Schwarzs). W filmie Tarantino zobaczymy także Polaka - Rafała Zawieruchę, który wcieli się w Romana Polańskiego. „Pewnego razu..  w Hollywood” to 9. film Quentina Tarantino. 

Weź udział w konkursie i wygraj bilety na film Quentina Tarantino

16 sierpnia 2019 roku wielka premiera filmu Quentina Tarantino. Z tej okazji Radio ZET przygotowało dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania będą zaproszenia na „Pewnego razu... w Hollywood” z Rafałem Zawieruchą.

Zobacz także