Zamknij

Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu. Wystąpi zagraniczna gwiazda! Gdzie i kiedy?

Tomasz Pietrzyk
03.07.2017 12:38
Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu. Wystąpi zagraniczna gwiazda! Gdzie i kiedy?
fot. Radio ZET

Wielkimi krokami zbliża się „Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu”. Måns Zelmerlöw i plejada gwiazd polskiej muzyki wystąpią na letnim koncercie w Kołobrzegu. Sprawdźcie szczegóły.

Już 9 lipca na plaży w Kołobrzegu odbędzie się jedna z największych muzycznych imprez tego lata. Radio ZET i Telewizja Polsat zapraszają na koncert, na którym swoje przeboje zaprezentują topowi polscy artyści.

Usłyszymy też jednego z czołowych szwedzkich wokalistów – zwycięzcę 2. edycji szwedzkiego Idola i 60. Konkursu Piosenki Eurowizji – Månsa Zelmerlöwa. Na scenie wystąpią również: Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Sarsa, Urszula, Kasia Cerekwicka, Natalia Szroeder, Gromee z Mahan Moin, Red Lips oraz finalistka programu "Idol" - Karolina Artymowicz.

Widzowie będą mieli okazję wybrać także przebój całego koncertu i wziąć udział w konkursie sms, w którym do wygrania będzie samochód.

Gospodarzami wieczoru w Kołobrzegu będą Agnieszka Kołodziejska i Kamil Nosel z Radia ZET oraz Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Dowbor z Polsatu. Transmisja z koncertu – już w niedzielę, 9 lipca o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat.

Programy Agi Kołodziejskiej i Tomka Florkiewicza na żywo prosto z Kołobrzegu

W dzień koncertu będzie możliwość zobaczenia radia od kuchni. Od godziny 10:00 do 14:00 na Kamiennym Szańcu w Kołobrzegu Tomek Florkiewicz poprowadzi "Dzień w Radiu ZET". To doskonała okazja do tego, aby poznać prezentera, zrobić sobie z nim zdjęcie i dokładnie przyjrzeć się, jak wygląda praca przy powstawaniu radiowego pasma.

Natomiast 10 lipca, na gorąco po koncercie, Aga i Tomek tuż przy kołobrzeskiej plaży na Bulwarze Jana Szymańskiego o świcie spotkają się, aby rozpocząć poniedziałkowy "Poranek z Radiem ZET". Najwytrwalszych zapraszamy na wspólne oglądanie wschodu słońca, prowadzenie programu i pyszną kawę.

Ci, którzy z różnych powodów nie będą mogli zjawić się w Kołobrzegu, będą mogli zobaczyć wszystko od kulis na naszym Facebook'u, Instagramie oraz oficjalnym Fanpage'u Przebojowego Lata Radia ZET i Polsatu.    

RadioZET.pl/PK