Zamknij

Przy Świątecznym stole z Radiem ZET: Katarzyna Pakosińska o swoich pierwszych Świętach z gruzińskim mężem [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
26.12.2017 10:23
Przy Świątecznym stole z Radiem ZET: Katarzyna Pakosińska o swoich pierwszych Świętach z gruzińskim mężem [WIDEO]
fot. Radio ZET

Justyna Dżbik do świątecznego stołu Radia ZET zaprosiła Katarzynę Pakosińską. Prowadząca "Popołudnie z Radiem ZET", w rozmowie z aktorką poruszyła m.in. temat zaangażowania artystki kabaretowej w działania różnych organizacji charytatywnych, ale także temat związany stricte ze Świętami i życiem osobistym. Bowiem aktorka, w tym roku Święta Bożego Narodzenia po raz pierwszy spędziła ze swoim drugim mężem.  

 

Przypomnijmy, że Katarzyna Pakosińska podczas pracy nad filmem "Tancząca Gruzja" poznała swojego drugiego męża - przystojnego Gruzina. Aktorka pobrała się z Iraklim w sierpniu 2017 roku. 

Warto też dodać, że 4 grudnia to ważna data dla aktorki. Katarzyna Pakosińska zagrała wtedy swój premierowy spektakl. Zatrudnienie aktorki w komediowej sztuce już od dłuższego czasu chodziło po głowie Annie Gornostaj - Pani Dyrektor Teatru Capitol.

Aktorka ze swoimi talentami - wokalnym i komediowym, idealnie wpasowała się do kabaretowej konwencji spektaklu muzycznego. W sztuce pt. „Zdobyć, Utrzymać, Porzucić 2. Rozstania i Powroty” możecie podziwiać Katarzynę od 4 grudnia na deskach teatru Capitol.