Dzień Dobry Bardzo: Kultowy poranny program Radia ZET wystartował w nowej odsłonie [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
02.09.2019 10:11
Radio ZET: Ramówka 2019. Agnieszka Kołodziejska, Robert Karpowicz i Marcin Sońta otworzyli nową ramówkę.
fot. Radio ZET

Agnieszka Kołodziejska, Robert Karpowicz i Marcin Sońta 2 września 2019 roku, parę minut po godz. 6:00 rano otworzyli nową ramówkę Radia ZET audycją Dzień Dobry Bardzo. Tak wyglądało ich pierwsze antenowe wejście, a piosenka, którą rozpoczęli poranny program, jest uwielbiana przez miliony Polaków.

 

Nowa ramówka Radia ZET 2019 [PROGRAMY, PROWADZĄCY]

2 września 2019 roku do zespołu „Dzień Dobry Bardzo” dołączył Robert Karpowicz, który wraz z Agnieszką Kołodziejską i Marcinem Sońtą poprowadzi kultową, poranną audycję codziennie od poniedziałku do piątku między 6:00 a 10:00. W porannym paśmie Radia ZET nie zabraknie również Kamila Nosela i jego autorskich wkrętów. 

Nowa ramówka Radia ZET to nie tylko zmiany w porannym programie. Od 2 września 2019 roku w Radiu ZET słuchacze mogą usłyszeć nowe głosy w zupełnie nowych audycjach i znów będą mogli spełniać swoje najskrytsze marzenia. W jesiennej ramówce Radia ZET usłyszycie m.in. Tomasza Kammela, który zostanie głosem i gospodarzem „Loterii marzeń”. Ponadto, poprowadzi audycję poradnikową „Kammel Czanel”, w której podzieli się swoim bogatym doświadczeniem i doradzi słuchaczom, jak odnaleźć się w mniej lub bardziej oczywistych sytuacjach.  

WIĘCEJ O NOWEJ RAMÓWCE RADIA ZET:

Zobacz także

Włącz Radio ZET i posłuchaj, jak zmieniamy się dla Ciebie.