Zamknij

Radio ZET Spełnia Marzenia 2021: ZGŁOŚ SWOJE JUŻ TERAZ [SZCZEGÓŁY]

Weronika Domoradzka
17.12.2021 10:44
Radio ZET Spełnia Marzenia 2021: ZGŁOŚ SWOJE JUŻ TERAZ [SZCZEGÓŁY]
fot. Materiały prasowe

Radio ZET już kolejny rok z rzędu rusza z akcją „Spełniamy Marzenia”! To już piąta edycja tej, cieszącej się dużą popularnością zabawy. Akcję będzie wspierać kampania telewizyjna. Sprawdź szczegóły i zobacz, jak zgłosić swoje lub czyjeś marzenie.

Radio ZET Spełnia Marzenia Polaków 2020 [SZCZEGÓŁY]

Stało się już niepisaną tradycją, że Radio ZET co roku spełnia marzenia słuchaczy. W tym roku będzie podobnie, a akcja spełniania marzeń potrwa do 10 grudnia 2021 roku. Schemat zgłoszeń w porównaniu z poprzednimi edycjami pozostaje bez zmian. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy zgłosić swoje marzenie na dedykowanej podstronie akcji i opisać, dlaczego właśnie Twoje marzenie powinno zostać spełnione.

Marzenia naszych słuchaczy będziemy spełniać codziennie. Oczywiście wszystko przy zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa zgodnych z obostrzeniami nadal trwającej pandemii.

A Ty? O czym marzysz? [ ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Do 10 grudnia 2021 roku Radio ZET codziennie będzie dokładać wszelkich starań, by zrealizować jak najwięcej marzeń słuchaczy Radia ZET. Więc jeśli czytasz ten tekst i masz marzenie, którym chciałbyś się podzielić, napisz nam o nim już teraz w formularzu zgłoszeniowym. Daj nam znać, czego pragniesz najbardziej, a kto wie, być może to właśnie do Ciebie zadzwonimy z informacją, że chcemy spełnić Twoje marzenie? Powodzenia!