Radio ZET Spełnia Marzenia: 9-letnia Maja poleci z mamą i tatą na wymarzoną wycieczkę do Paryża [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
09.09.2019 13:13
Radio ZET Spełniło Marzenie 9-letniej Mai
fot. Radio ZET

Radio ZET znów rozpoczęło spełniać marzenia wszystkich Polaków. 9 września 2019 roku prowadzący poranne pasmo Dzień Dobry Bardzo na czele z Tomkiem Kammelem zadzwonili do 9-letniej Mai i na uszach milionów rodaków oznajmili, że jej piękne marzenie o rodzinnej wycieczcie do Francji staje się faktem. Jej reakcja na telefon wywołała ogromną radość w sercach naszych prezenterów.

 

Radio ZET rozpoczęło wielkie spełnianie marzeń w 2019 roku

Radio ZET po raz kolejny rozpoczęło spełniać marzenia Polaków. 9 września parę minut po godz. 9:00 ekipa porannego programu Dzień Dobry Bardzo na czele z Tomkiem Kammelem zadzwoniła do 9-letniej słuchaczki Mai, która w specjalnym formularzu marzycieli napisała o swoim marzeniu:

„Dzień dobry, mam na imię Maja i mam dziewięć lat. Najbardziej na świecie marzę o piesku, ale mam w domu dwa koty i tata mówi, że to niezbyt dobry pomysł. Chodzę do trzeciej klasy i wszystkie moje koleżanki z klasy, zwłaszcza Paula i Dominika były na wakacjach i leciały tam samolotem i to jest moje największe marzenie zaraz po psie i po rodzeństwie. Najbardziej to chciałabym polecieć do Francji, bo widziałam ją kiedyś w bajce „Balerina”, ale mama mówi, że nie da rady, bo musi zrobić remont kuchni i zanim na niego nazbiera pieniądze, to ja chyba dorosnę, a tato zarabia mało, bo jest nauczycielem. To jest mała kuchnia, ale strasznie brzydka. Fajnie byłoby zobaczyć wierzę Aifla i tę wielką operę w Paryżu. I Paula mówiła, że spotkała tam myszkę Mini. Bardzo bym chciała tam pojechać z mamą i tatą. Pozdrawiam Maja.”

Emocje, które towarzyszyły prezenterom Radia ZET podczas rozmowy z młodą słuchaczką, są nie do opisania. Warto jeszcze dodać, że zgłoszenie 9-letniej Mai nadesłała jej mama, która na końcu listu dodała: „To list z marzeniami mojej córeczki, poprosiła, żebym wysłała go w jej imieniu. Pozdrawiam Marta”.

A Ty, o czym marzysz? [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Od 9 września 2019 roku w Radiu ZET codziennie będziemy dokładać wszelkich starań by zrealizować jak najwięcej marzeń Polaków. Jeśli czytasz ten tekst i masz marzenie, którym chciałabyś/byś się podzielić, to prosimy, nie wahaj się, napisz nam o nim w formularzu zgłoszeniowym! Podziel się z nami tym, czego pragniesz najbardziej. Kto wie, być może to do Ciebie zadzwonimy jutro rano z informacją, że chcemy spełnić Twoje marzenie?