Zamknij

Radio ZET Spełnia Marzenia: Krzysztof spełnił marzenie swojej żony o kursie cukierniczym

Tomasz Pietrzyk
11.10.2019 12:36
Radio ZET Spełnia Marzenia. Krzysztof spełnił marzenie swojej żony o kursie cukierniczym
fot. Radio ZET

Radio ZET spełniła kolejne marzenia! Tym razem w odpowiedzi na zgłoszenie Krzysztofa ruszyliśmy do Krakowa, aby zaskoczyć żonę naszego słuchacza i poinformować ją, że w kooperacji z jej ukochanym spełnimy jej marzenie o kursie cukierniczym I i II stopnia. 

W czwartek 3 października 2019 roku w porannym programie Dzień Dobry Bardzo ekipa Radia ZET spełniła kolejne marzenie! Tym razem postanowiła uszczęśliwić Krzysztofa i jego żonę. Słuchacz Radia ZET marzył o spełnieniu marzenia swojej ukochanej, która pragnęła podszkolić swoje cukiernicze umiejętności i pójść na kurs cukierniczy I i II stopnia. Agnieszka Kołodziejska, Marcin Sońta i Robert Karpowicz skontaktowali się z Krzysztofem i jego żoną na antenie oznajmiając na uszach całej Polski, że spełnią ich marzenie. Parę dni później osobiście udaliśmy się do ich rodzinnego Krakowa, by dopełnić wszystkich formalności i ostatecznie zakomunikować parze, że ta może śmiało planować kolejne marzenie, bo to zostało już spełnione. Teraz czekamy na kolejne Wasze marzenia, które moglibyśmy zrealizować oraz na jakieś dobre ciasto z rąk uzdolnionej cukierniczki :). 

A Ty, o czym marzysz? [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Od 9 września 2019 roku w Radiu ZET codziennie dokładamy wszelkich starań by zrealizować jak najwięcej marzeń Polaków. Jeśli czytasz ten tekst i masz marzenie, którym chciałabyś/byś się podzielić, to prosimy, nie wahaj się, napisz nam o nim w formularzu zgłoszeniowym! Podziel się z nami tym, czego pragniesz najbardziej. Kto wie, być może to do Ciebie zadzwonimy jutro rano z informacją, że chcemy spełnić Twoje marzenie?

TP/Radio ZET