Zamknij

Radio ZET Spełnia Marzenia: Qczaj spełnił marzenie słuchaczki Radia ZET [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
28.10.2019 13:43
Qczaj spełnił marzenie słuchaczce Radia ZET
fot. Radio ZET

Ania z Pabianic napisała do nas, że jej ogromnym marzeniem jest móc poznać i porozmawiać z Danielem Qczajem — swoim autorytetem, który na co dzień pomaga jej w pracy nad swoim ciałem. To, co stało się podczas ich spotkania, przerosło jej oczekiwania. Qczaj klęknął przed nią na kolanach i... zobaczcie to sami!

 

Radio ZET Spełnia Marzenia 2019

Ania z Pabianic jakiś czas temu, kiedy na radiozet.pl jeszcze aktywny był formularz, w którym można było podzielić się swoimi najskrytszymi marzeniami, napisała, że jej pragnieniem jest spotkanie ze swoim autorytetem — Danielem Qczajem. Kiedy trafiliśmy na treść jej marzenia, od razu postanowiliśmy odezwać się popularnego trenera fitness i poprosić go o pomoc w realizacji celu słuchaczki Ani.

Ostatecznie do spotkania Ani z Qczajem doszło 25 października 2019 roku w jednej z warszawskich kawiarni. To, jak przebiegło to magiczne i pełne łez szczęścia spotkanie, możecie zobaczyć w wyżej zamieszczonym materiale wideo oraz przeczytać, jak znany trener fitness opisał wspólne wyjście na kawę ze słuchaczką Radia ZET Anią. 

Powiedziała TAK!  Tak, będę o siebie walczyć! Tak, chcę być szczęśliwa! Tak, jestem wartościowa a to jak wiele osiągnęłam w życiu mimo przeciwności losu zawdzięczam samej sobie!  Ania, na swoje urodziny postanowiła podarować sobie ukochaną wersję siebie, napisała do @radio_zet przepiękną, wzruszającą wiadomość w której zawarła swoje marzenie... które dziś się spełniło... - napisał w poście na swoim Instagramie na gorąco po spotkaniu z Anią.

Dodajmy dla przypomnienia, że Radio ZET od 9 września do 18 października 2019 roku zbierało i realizowało marzenia Polaków. „Radio ZET Spełnia Marzenia” w 2019 roku jest już trzecią odsłoną akcji. Więcej informacji o akcji znajdziesz na podstronie akcji.