Zamknij

Radio ZET dalej gra z WOŚP. Skończyła się nasza licytacja!

Jan Kwietniewski
06.02.2021 20:05
Radio ZET dalej gra z WOŚP. Skończyła się nasza licytacja!
fot. ---

Radio ZET grało razem w Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku na licytacje wystawiliśmy między innymi współprowadzenie Listy Przebojów Radia ZET. Licytacja dobiegła końca. Zobaczcie, ile pieniędzy udało się zebrać na Orkiestrę.

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. W tym roku orkiestra grała dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Sztab pod wodzą Jurka Owsiaka dalej liczy pieniądze. Po dniu finału na koncie orkiestry było 127 495 626 złotych. Ta kwota może być jeszcze większa.

My również mamy w tym swój udział. Każdy mógł wylicytować współprowadzenie programu z Marcinem Wojciechowskim. Lista Przebojów Radia ZET gości na naszej antenie w każdą sobotę od 17:00 do 20:00.

Licytacja Radia ZET. Ile zebrano?

W tym roku zasilimy konto WOŚP prawie 9 tysiącami złotych! A dokładniej: 8800 złotymi – za tyle wylicytowano współprowadzenie z Marcinem Wojciechowskim Listy Przebojów Radia ZET.

Marcin Wojciechowski zdradzi tajniki tworzenia listy i pomoże przygotować się do występu przed mikrofonem. Zapowiedzi utworów, muzyczne ciekawostki, program z prawdziwą „Siłą Muzyki”. To czeka na szczęśliwca, który wygrał licytację.