Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Szaleństwo na stoku, czyli tak bawiliśmy się w górach z Radiem ZET!

16.02.2017 08:35
xxx zet

Sezon narciarski dobiegł końca, ale długo będziemy wspominali tę zimę. To wszystko dzięki specjalnej akcji Radia ZET, która podczas kilku tygodni na stoku pokazała, że w polskich górach naprawdę można się świetnie bawić!

Szaleństwo na stoku, czyli tak bawiliśmy się w górach z Radiem ZET!

Co to jest Start do Nart?

Jesteście zapalonymi narciarzami albo po prostu lubicie spędzać czas zimą w polskich górach ze znajomymi i rodziną? Start do Nart powstał dla was! Akcja Radia ZET odbywa się co roku. W ciągu kilku tygodni ferii ekipa Startu do Nart przemierza tysiące kilometrów i odwiedza najlepsze ośrodki narciarskie w Polsce, tylko po to, żeby umilić wam czas na stoku. W tym roku odwiedziliśmy Czarną Górę, Łysą Górę, Ustrzyki, Zakopane, Białkę Tatrzańską i Szczyrku.

 

Zabawa na stoku? Tylko w Miasteczku Startu do Nart

Za każdym razem w innej miejscowości powstawało ogromne Miasteczko Startu do Nart, gdzie mogliście przetestować sprzęt narciarski, odpocząć po jeździe na nartach lub wziąć udział w konkursie i wygrać fajne narciarskie gadżety. Ci, dla których jazda na nartach to zbyt ekstremalne zajęcie, mogli po prostu poleżeć na leżaku i posłuchać dobrej muzyki :) A wszystko to w otoczeniu całej ekipy Startu do Nart Radia ZET, która dbała o to, żebyście się nie nudzili.

Dlatego w każdy weekend organizowaliśmy też różnego rodzaju zawody- raz skakaliśmy z grupą Pectus na wielką, dmuchaną poduchę, innym razem mieliśmy slalom dla najmłodszych narciarzy, a w Walentynki urządziliśmy Zjazd Zakochanych :)

Co tydzień byliśmy w innym miejscu, ale za każdym razem ze świetną ekipą czekaliśmy na was na stoku.

Zobaczcie, jak się bawiliśmy!

 

Zrobiliśmy wszystko, żeby pokazać wam, że w polskich górach naprawdę możecie się dobrze bawić! Mamy nadzieję, że was przekonaliśmy :)

A jeśli nie udało wam się w tym roku wybrać się na narty, nie martwcie się- wracamy już w przyszłym sezonie.

Do zobaczenia na stoku!

Zobaczcie więcej relacji z naszych zimowych wyjazdów!

P.S. Sezon narciarski się kończy, ale na niektórych stokach ciągle można jeździć. Na przykład w Czarnej Górze, naszym pierwszym przystanku na trasie Startu do Nart. Macie jeszcze szansę na narciarskie szaleństwo!

Oceń