Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Szaleństwo na stoku, czyli tak bawiliśmy się w górach z Radiem ZET!

16.02.2017 08:35

Sezon narciarski dobiegł końca, ale długo będziemy wspominali tę zimę. To wszystko dzięki specjalnej akcji Radia ZET, która podczas kilku tygodni na stoku pokazała, że w polskich górach naprawdę można się świetnie bawić!

Szaleństwo na stoku, czyli tak bawiliśmy się w górach z Radiem ZET!

Co to jest Start do Nart?

Jesteście zapalonymi narciarzami albo po prostu lubicie spędzać czas zimą w polskich górach ze znajomymi i rodziną? Start do Nart powstał dla was! Akcja Radia ZET odbywa się co roku. W ciągu kilku tygodni ferii ekipa Startu do Nart przemierza tysiące kilometrów i odwiedza najlepsze ośrodki narciarskie w Polsce, tylko po to, żeby umilić wam czas na stoku. W tym roku odwiedziliśmy Czarną Górę, Łysą Górę, Ustrzyki, Zakopane, Białkę Tatrzańską i Szczyrku.

 

Zabawa na stoku? Tylko w Miasteczku Startu do Nart

Za każdym razem w innej miejscowości powstawało ogromne Miasteczko Startu do Nart, gdzie mogliście przetestować sprzęt narciarski, odpocząć po jeździe na nartach lub wziąć udział w konkursie i wygrać fajne narciarskie gadżety. Ci, dla których jazda na nartach to zbyt ekstremalne zajęcie, mogli po prostu poleżeć na leżaku i posłuchać dobrej muzyki :) A wszystko to w otoczeniu całej ekipy Startu do Nart Radia ZET, która dbała o to, żebyście się nie nudzili.

Dlatego w każdy weekend organizowaliśmy też różnego rodzaju zawody- raz skakaliśmy z grupą Pectus na wielką, dmuchaną poduchę, innym razem mieliśmy slalom dla najmłodszych narciarzy, a w Walentynki urządziliśmy Zjazd Zakochanych :)

Co tydzień byliśmy w innym miejscu, ale za każdym razem ze świetną ekipą czekaliśmy na was na stoku.

Zobaczcie, jak się bawiliśmy!

 

Zrobiliśmy wszystko, żeby pokazać wam, że w polskich górach naprawdę możecie się dobrze bawić! Mamy nadzieję, że was przekonaliśmy :)

A jeśli nie udało wam się w tym roku wybrać się na narty, nie martwcie się- wracamy już w przyszłym sezonie.

Do zobaczenia na stoku!

Zobaczcie więcej relacji z naszych zimowych wyjazdów!

P.S. Sezon narciarski się kończy, ale na niektórych stokach ciągle można jeździć. Na przykład w Czarnej Górze, naszym pierwszym przystanku na trasie Startu do Nart. Macie jeszcze szansę na narciarskie szaleństwo!

Oceń