Zamknij

Radio ZET jeździ po Polsce i częstuje śniadaniem! Sprawdź naszą śniadaniową trasę [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
04.09.2018 13:47
Radio ZET jeździ po Polsce i częstuje śniadaniem! Sprawdź naszą śniadaniową trasę [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Radio ZET pomaga wrócić do codziennej rzeczywistości po wakacjach. Od początku września odwiedza miasta w całej Polsce i serwuje ciepłe, pożywne śniadania. Do tej pory nakarmiliśmy mieszkańców Częstochowy, Kielc, Sandomierza, Radomia i Piotrkowa Trybunalskiego! Sprawdź co serwujemy i zobacz, gdzie jeszcze będziemy.

Koniec wakacji, powrót do szkoły, czy do pracy, nie jest dla wszystkich łaskawy. Wcześniejsze pobudki, szykowanie dzieci do szkoły, robienie śniadania. W tym ostatnim odciążyć Polaków postanowiło Radio ZET, które razem z marką Tarczyński ruszyło w trasę, by poczęstować wszystkich ciepłym śniadaniem na dzień dobry bardzo.

Do tej pory śniadaniowy konwój Radia ZET odwiedził Częstochowę, Kielce, Sandomierz, Radom i Piotrków trybunalski. W poniedziałek (10.09) zaparkujemy w Płocku, przy Teatrze Dramatycznym. Wszystko po to, by umilić poranek wszystkim mieszkańcom.

Spróbować będzie można m.in. tostów z jakiem sadzonym i tortilli z parówkami i salsą.

 

Jeśli chcecie jutro odpocząć od przygotowania śniadania, zobaczyć z bliska pracę radiowców albo po prostu zrobić sobie zdjęcie przy wozie transmisyjnym Radia ZET - to szukajcie nas w najbliższy poniedziałek w Płocku, przy Teatrze Dramatycznym. Radio ZET czeka tam na Was od godz. 7:00 do 10:00.

Zaproś nas do siebie i zjedz pożywne śniadanie z Radiem ZET i marką Tarczyński! W formularzu zgłoszeniowym napisz zaproszenie, które przekona nas, że to właśnie Twoje miasto powinniśmy odwiedzić.

Weź przykład z dotychczasowych mieszkańców, którzy już zorganizowali śniadanie dla swojego miasta.

ZAPROŚ NAS!

Sponsorem akcji jest marka Tarczyński, producent parówek z szynki.