Radio ZET karmi Polaków! Spotkaj się z nami w Twoim mieście i zjedz pyszne śniadanie [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
10.09.2018 11:08
Radio ZET karmi Polaków! Spotkaj się z nami w Twoim mieście i zjedz pyszne śniadanie [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Radio ZET od tygodnia pomaga polakom wrócić do codziennej rzeczywistości po wakacjach. Od początku września jeździmy po całej Polsce i odwiedzamy miasta, gdzie serwujemy ciepłe, pożywne śniadania. Do tej pory nakarmiliśmy mieszkańców Częstochowy, Kielc, Sandomierza, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Płocka i Włocławka! Sprawdź, co serwujemy i zobacz, gdzie jeszcze będziemy.

Wakacje się skończyły, wszyscy wróciliśmy do szkoły, czy do pracy. Czas na wcześniejsze pobudki, szykowanie dzieci do szkoły i... robienie śniadania. W tym ostatnim chcemy odciążyć Polaków! Radio ZET, które razem z marką Tarczyński ruszyło w trasę, by poczęstować wszystkich ciepłym śniadaniem na dzień dobry bardzo.

Do tej pory śniadaniowy konwój Radia ZET odwiedził Częstochowę, Kielce, Sandomierz, Radom, Piotrków Trybunalski, Płock i Włocławek! W środę (12.09) zaparkujemy w Toruniu, przy Alei Solidarności (pasaż przejściowy w kierunku ul. Wały Generała Sikorskiego, przy Teatrze Dramatycznym). Wszystko po to, by umilić poranek wszystkim mieszkańcom.

Spróbować będzie można m.in. tostów z jakiem sadzonym i tortilli z parówkami i salsą.

IMG_2502

Jeśli chcecie jutro odpocząć od przygotowania śniadania, zobaczyć z bliska pracę radiowców albo po prostu zrobić sobie zdjęcie przy wozie transmisyjnym Radia ZET - to szukajcie nas w środę w Toruniu, przy Alei Solidarności. Radio ZET czeka tam na Was od godz. 7:00 do 10:00.

 

Zaproś nas do siebie i zjedz pożywne śniadanie z Radiem ZET i marką Tarczyński! W formularzu zgłoszeniowym napisz zaproszenie, które przekona nas, że to właśnie Twoje miasto powinniśmy odwiedzić.

Weź przykład z dotychczasowych mieszkańców, którzy już zorganizowali śniadanie dla swojego miasta.

ZAPROŚ NAS!

Sponsorem akcji jest marka Tarczyński, producent parówek z szynki.