Zamknij

Radio ZET nakarmiło setki Polaków! Wielki finał Śniadaniowej Trasy Radia ZET [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
14.09.2018 11:05
Radio ZET nakarmiło setki Polaków! Wielki finał Śniadaniowej Trasy Radia ZET [WIDEO]
fot. Radio ZET

Radio ZET od początku września pomagało Polakom wrócić do codziennej rzeczywistości po wakacjach. Przez dwa tygodnie spotykaliśmy się z Wami o poranku, odwiedzając 10 miast, a wszystko po to, by rozdać kilka tysięcy darmowych śniadań.

 

Od początku września jeździliśmy po całej Polsce i odwiedzaliśmy miasta, gdzie serwowaliśmy ciepłe, pożywne śniadania. Na naszej śniadaniowej trasie udało się nakarmić mieszkańców Częstochowy, Kielc, Sandomierza, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Płocka, Włocławka, Torunia, Grudziądza i Iławy. Wszystko dzięki słuchaczkom i słuchaczom, którzy zaprosili nas do swoich miast dzięki specjalnemu formularzowi. Wystarczyło napisać zaproszenie, które przekona nas, że to właśnie Twoje miasto powinniśmy odwiedzić i nakarmić do cna.

W naszym śniadaniowym menu królowały tosty z jakiem sadzonym i tortilla z parówkami i meksykańską salsą.

To, co działo się na naszej śniadaniowej trasie mogliście usłyszeć za pośrednictwem Eweliny Pacyny na antenie Radia ZET oraz zobaczyć na naszym Instagramie oraz Facebook'u.

Dziękujemy Wam za Wasze zaproszenia, gościnę oraz za ten wilczy apetyt. A naszemu partnerowi - firmie Tarczyński za wsparcie.