Zamknij

Radio ZET nie zwalnia i spełnia marzenia swoich słuchaczy

Tomasz Pietrzyk
26.11.2020 11:26
Radio ZET nie zwalnia i spełnia marzenia swoich słuchaczy
fot. Radio ZET

W Radiu ZET spełnianie marzeń trwa w najlepsze! Nasi prezenterzy przeglądają zgłoszenia naszych słuchaczy, a potem dzwonią by ogłosić, że ich najskrytsze pragnienia zostaną zrealizowane. Zobaczcie jakie marzenia udało nam się spełnić 24 i 25 listopada.

Radio ZET Spełnia Marzenia: lista spełnionych marzeń 24 listopada

24 listopada w Radiu ZET udało nam się spełnić 3 marzenia - rano, w ciągu dnia i popołudniu. Jak co dzień rozpoczynanie realizacji marzeń rozpoczyna ekipa programu Dzień Dobry Bardzo. Tego dnia Słuchaczka Dorota zmieniła swój i zarazem swojego męża dzień w Dzień Dobry Bardzooo! Tylko posłuchajcie, co kochana żona wymarzyła na 30-stą rocznicę ich ślubu: 

Parę godzin później, w dziennym paśmie Radia ZET "Siła Muzyki", Michał Adamski spełnił nietypowe marzenie Łukasza, który na co dzień większość czasu spędza w swoim traktorze. Co to za marzenie? Posłuchajcie sami. Słowami wstępu możemy tylko zdradzić, że jego traktor na pewno będzie się wyróżniał na tle innych :).

Z kolei za realizację marzeń popołudniu zabrała się ekipa programu Uważam ZET. 24 listopada między 14:00 a 18:00 spełniliśmy marzenie miłośniczki muzyki Freddiego Mercury'ego, która w 29. rocznicę śmierci wielkiego artysty skompletowała całą dyskografię zespołu Queen. Tylko posłuchajcie:

Radio ZET Spełnia Marzenia: lista spełnionych marzeń 25 listopada

Dzień później, w środę 25 listopada Radio ZET spełniło kolejne marzenia. Na Dzień Dobry Bardzo Aga, Marcin i Robert zadzwonili do słuchaczki Ani, której 14-miesięczna córka sprawiła niezłego psika... na szczęście udało nam się w miarę szybko zareagować i tytuł naukowy naszej słuchaczki nie jest już zagrożony. O co konkretnie chodzi? Posłuchajcie sami:

Tego dnia wyjątkowo spełniliśmy tylko dwa marzenia. W programie Uważam ZET, Damian Michałowski i Ewelina Pacyna zadzwonili do Dominika, który marzy tym, aby nieść pomoc innym i do tego bardzo potrzebował defrybliratora. Sami posłuchajcie. Reakcja Dominika to teraz sprawia, że mamy ciarki na ciele i ogrom ciepła na serduchu.

Napisz nam, o czy marzysz [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Stało się już niepisaną tradycją, że Radio ZET co roku spełnia marzenia słuchaczy. W tym roku jest podobnie, a akcja spełniania marzeń potrwa aż do Świąt Bożego Narodzenia. Schemat zgłoszeń w porównaniu z poprzednimi edycjami pozostaje bez zmian. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy słuchać Radia ZET, a swoje marzenie zgłosić na dedykowanej podstronie akcji i opisać, dlaczego właśnie Twoje marzenie powinno zostać spełnione.