Zamknij

Radio ZET rozpoczęło 3 tydzień spełniania marzeń Polaków [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
01.12.2020 11:24
Radio ZET rozpoczęło 3 tydzień spełniania marzeń Polaków [WIDEO]

Radio ZET 30 listopada oficjalnie rozpoczęło 3 tydzień spełniania marzeń Polaków, których na naszej marzeniowej skrzynce przybywa coraz więcej. Zobaczcie sami, kogo oraz w jaki sposób udało nam się uszczęśliwić w ostatnim dniu listopada. 

Radio ZET Spełnia Marzenia: lista spełnionych marzeń 30 listopada 

Spełnianie marzeń tradycyjnie rozpoczęliśmy od samego rana. Ekipa programu Dzień Dobry Bardzo zadzwoniła do Słuchacza Kondrada z Gryfina, który na co dzień jest zapalonym wędkarzem. Niestety 2-3 tygodnie temu Kondrad został okradziony i został wędkarzem bez sprzętu, który niestety ale trochę kosztuje. Nie mogliśmy zostawić go tak po prostu, samiuśkiego na pomoście. Posłuchajcie sami:

W muzycznym, dziennym paśmie "Siła Muzyki", które prowadzi Michał Adamski spełniliśmy marzenie Agnieszki, która na co dzień jest zapracowaną studentką, a jej marzeniem było stać się posiadaczką własnego laptopa bez którego w dzisiejszych czasach nie ma szans na przetrwanie. Poznajcie Agnieszkę:

Popołudniu, w programie Uważam ZET, Ewelina Pacyna i Damian Michałowski zadzwonili do Słuchaczki Małgosi z Pabianic, która na radiozet.pl napisała nam, że marzy jej się skok ze spadochronem. Generalnie nie ma w tym nic nadzwyczajnego, pomijając fakt, że Małgosia jest babcią, a swoje marzenie chce spełnić na miesiąc przed Świętami Bożego Narodzenia. Posłuchajcie sami:

Napisz nam, o czy marzysz [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Stało się już niepisaną tradycją, że Radio ZET co roku spełnia marzenia słuchaczy. W tym roku jest podobnie, a akcja spełniania marzeń potrwa aż do Świąt Bożego Narodzenia. Schemat zgłoszeń w porównaniu z poprzednimi edycjami pozostaje bez zmian. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy słuchać Radia ZET, a swoje marzenie zgłosić na dedykowanej podstronie akcji i opisać, dlaczego właśnie Twoje marzenie powinno zostać spełnione.
Więcej tutaj!