Zamknij

Radio ZET nie zwalnia tempa i spełnia marzenia Polaków [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
19.11.2020 09:52
Radio ZET nie zwalnia tempa i spełnia marzenia Polaków [WIDEO]
fot. Radio ZET

Nie zwalniamy tempa i spełniamy marzenia naszych Słuchaczy. I to aż 3 razy w ciągu jednego dnia. Zobaczcie, jakie marzenia udało nam się zrealizować 18 listopada. 

Radio ZET Spełnia Marzenia. Zrealizowane marzenia 18 listopada:

Każdego nowego dnia realizację marzeń rozpoczyna niezawodna w budzeniu ekipa programu Dzień Dobry Bardzo. Tym razem o poranku uszczęśliwiliśmy kolejnego słuchacza. Basia z Wodzisławia Śląskiego na co dzień prowadzi klub seniora, a jej marzeniem, o którym napisała w formularzu na RadioZET.pl był nowy ekspres do kawy, który docelowo ma służyć seniorom, aby ich pobyt w klubie stał się jeszcze bardziej relaksujący niż dotychczas. Radio ZET spełniło to marzenie. Zobaczcie reakcję Basi:

Kolejnym, drugim marzeniem, które udało nam się zrealizować 18 listopada było marzenie Słuchaczki Martyny, która napisała do nas, że marzy jej się nowy, profesjonalny młynek dziewiarski. Michał Adamski - gospodarz dziennego pasma o nazwie Siła Muzyki wziął sprawy w swoje ręce i...

Tego dnia tak się rozpędziliśmy, że w popołudniowym programie Uważam ZET spełniliśmy jeszcze jedno marzenie. Damian Michałowski i Ewelina Pacyna zadzwonili do Danuty z Bliżyna, która napisała do nas, że marzy o oryginalnym tatuażu na swoje 50-te urodziny. Co takiego chce sobie wytatuować z okazji urodzin? Posłuchajcie sami:

Napisz nam, o czy marzysz [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Stało się już niepisaną tradycją, że Radio ZET co roku spełnia marzenia słuchaczy. W tym roku jest podobnie, a akcja spełniania marzeń potrwa aż do Świąt Bożego Narodzenia. Schemat zgłoszeń w porównaniu z poprzednimi edycjami pozostaje bez zmian. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy słuchać Radia ZET, a swoje marzenie zgłosić na dedykowanej podstronie akcji i opisać, dlaczego właśnie Twoje marzenie powinno zostać spełnione.