Zamknij

Kolejny dzień, kolejne spełnione marzenia Słuchaczy Radia ZET [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
18.11.2020 09:20
Kolejny dzień, kolejne spełnione marzenia Słuchaczy Radia ZET [WIDEO]
fot. Radio ZET

Radio ZET spełnia marzenia Polaków! I będzie to robić aż do Świąt Bożego Narodzenia. Zobaczcie, jakie marzenia udało nam się zrealizować drugiego dnia naszej akcji i sprawdźcie, jak możecie zgłosić swoje marzenie.

Radio ZET Spełnia Marzenia: Zrealizowane marzenia 17.11 [LISTA]

Nie zwalniamy tempa. Ekipa Dzień Dobry Bardzo uszczęśliwiła kolejnego słuchacza. Sławek z Makowa Mazowieckiego napisał nam w formularzu na RadioZET.pl, że uczy się gotować, by zaskoczyć żonę samodzielnie przygotowana kolacją z okazji jej urodzin. Słuchacz poprosił o  komplet profesjonalnych garnków do indukcji, aby móc uczyć się, a potem gotować w najlepszym sprzęcie. Radio ZET spełniło to marzenie. Zobaczcie reakcję Sławka i jego żony!

17 listopada Radio ZET w popołudniowym programie Uważam ZET spełniło jeszcze jedno marzenie. Na naszą marzeniową skrzynkę dostaliśmy wiadomość od Pawła z Tomaszowa Mazowieckiego, który napisał, że razem z żoną marzy o wózku 2w1 dla ich córeczki, która urodzi się za 1.5 tygodnia i cieplutkim kocyku Radia ZET <3. Zobaczcie reakcję naszego słuchacza: 

Napisz nam, o czy marzysz [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Stało się już niepisaną tradycją, że Radio ZET co roku spełnia marzenia słuchaczy. W tym roku jest podobnie, a akcja spełniania marzeń potrwa aż do Świąt Bożego Narodzenia. Schemat zgłoszeń w porównaniu z poprzednimi edycjami pozostaje bez zmian. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy słuchać Radia ZET, a swoje marzenie zgłosić na dedykowanej podstronie akcji i opisać, dlaczego właśnie Twoje marzenie powinno zostać spełnione.