Zamknij

Radio ZET spełniło piękne marzenie Joanny o nauce angielskiego [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
21.11.2018 12:54
Radio ZET spełniło piękne marzenie Joanny o nauce angielskiego [WIDEO]
fot. Radio ZET

Drugiego dnia akcji "Radio ZET Spełnia Marzenia" zadzwoniliśmy do Asi z Torunia, by poinformować ją, że zrealizujemy jej piękne marzenie o nauce angielskiego. Jeszcze tego samego dnia wsiedliśmy do naszego ZETko wozu i osobiście udaliśmy się na spotkanie i oficjalne przekazanie marzenia. Zobacz kulisy z naszej wizyty w Toruniu.

 

20 listopada przed godz. 9:00, prowadzący poranne pasmo Dzień Dobry Bardzo zadzwonili do Joanny, aby oficjalnie powiedzieć jej, że Radio ZET spełni jej marzenie o kursie nauki języka angielskiego. Wszystko to dla swojej córki, która na co dzień mieszka w Stanach. Umiejętność komunikacji w języku angielskim zdecydowanie ułatwi Joannie wizytę w USA. Zobacz moment telefonu i posłuchaj reakcji na słowa Damiana Michałowskiego i Michała Korościela.

 

A Ty? O czym marzysz?

Na radiozet.pl słuchacze piszą o swoich najbardziej skrytych marzeniach. A my dokładamy wszelkich starań by, zrealizować ich jak najwięcej.

Nie czekaj. Już teraz przejdź do formularza marzeń i napisz nam o tym, czego pragniesz najbardziej. Kto wie, być może to do Ciebie zadzwonimy jutro rano i spełnimy Twoje marzenie? Daj nam szansę!

Napisz, o czym marzysz i weź udział w naszej zabawie, by spełnić swoje marzenie w Radiu ZET! Następnie słuchaj Radia ZET i czekaj na telefon.