Zamknij

Radio ZET spełniło pierwsze marzenia. Zobaczcie reakcje!

Jan Kwietniewski
17.11.2020 10:10
Radio ZET spełniło pierwsze marzenia. Zobaczcie reakcje!

O czym marzycie? Radio ZET spełnia marzenia słuchaczy. Zobaczcie, kogo, jak do tej pory, udało nam się uszczęśliwić.

Swoje marzenie wysłał nam Michał z Krakowa. W Dzień Dobry Bardzo zadzwonili do niego Agnieszka, Marcin i Robert. Nasz słuchacz potrzebował wymienić okna w domu. Zależało mu, by zniknęły stare drewniane, a pojawiły się nowe, szczelniejsze. Wszystko dla jego mamy, która przez stare okna płaciła bardzo wysokie rachunki w sezonie grzewczym. Spełniliśmy to marzenie!

Ale to nie koniec. Napisała do nas także nasza słuchaczka, Ewa z Warszawy. Potrzebowała kuchenki elektrycznej, bo ta, którą ma, gazowa, już wszystko przypala. Ewa chciała móc przygotować pyszne wypieki dla swoich wnuczków. Z przyjemnością spełniliśmy to marzenie. W Sile Muzyki, w rozmowie z Michałem Korościelem, Ewa zdradziła, co przyrządzi jako pierwsze. Świąteczne pierniczki i babkę drożdżową.

Spełnialiśmy też marzenie Jagody z Wrocławia. Napisała nam, że chciałaby sprawić super prezent swojemu narzeczonemu na 30. urodziny. Co dokładnie? Lot helikopterem. Damian Michałowski i Ewelina Pacyna zadzwonili więc do naszej słuchaczki w Uważam ZET. Mało tego! Zaskoczyliśmy również jej narzeczonego. Na żywo na antenie dowiedział się, co go czeka.

Nie zwalniamy tempa. Ekipa Dzień Dobry Bardzo uszczęśliwiła kolejnego słuchacza. Sławek z Makowa Mazowieckiego napisał nam w formularzu na RadioZET.pl, że uczy się gotować, by zaskoczyć żonę samodzielnie przygotowana kolacją z okazji jej urodzin. Słuchacz poprosił o  komplet profesjonalnych garnków do indukcji, aby móc uczyć się, a potem gotować w najlepszym sprzęcie. Radio ZET spełniło to marzenie. Zobaczcie reakcję Sławka i jego żony!