Zamknij

Radio ZET zaprasza na ECCO Walkathon 2018. Liczy się każdy krok!

Tomasz Pietrzyk
21.08.2018 10:12
Radio ZET zaprasza na ECCO Walkathon 2018. Liczy się każdy krok!
fot. facebook.com/eccowalkathonpoland

W sobotę, 15 września, na warszawskiej Agrykoli odbędzie się ECCO Walkathon, największy charytatywny spacer świata! Wystarczy przyjść i spacerować, a za każdy przebyty kilometr firma ECCO przekaże 4 złote na konto wybranej fundacji charytatywnej. Ambasadorami tegorocznej edycji są m.in. dziennikarze Radia ZET i telewizji TVN.

Do tej pory w dziewięciu polskich edycjach akcji udział wzięło ponad 153 tysięcy spacerowiczów, którzy niemal 31 razy okrążyli ziemi, by ECCO mogło przekazać blisko 5,5 miliona złotych na cele charytatywne. Przyjdź i pospaceruj z naszymi radiowymi głosami oraz twarzami telewizji TVN. 

1 kilometr = 4 złote

Idea ECCO Walkathonu jest prosta: wystarczy kupić bilet, przyjść 15 września na warszawską Agrykolę i spacerować, a organizator akcji, firma ECCO, za każdy przebyty kilometr, wpłaci cztery złote na konto wybranej przez uczestnika fundacji charytatywnej. Wychodzone pieniądze będzie można przekazać na rehabilitację ruchową i neurologopedyczną podopiecznych Fundacji RadiaZet lub na rehabilitację domową i turnusy rehabilitacyjne dla dzieciaków z Fundacji TVN nie jesteś sam. Do wyboru będą dwie trasy – 6 kilometrowa przeznaczona dla rodzin z małymi dziećmi i 10 kilometrowa dla zaawansowanych spacerowiczów.

Bilet, pakiet i spacerujemy!

Na miejscu imprezy bilet wymieniany jest na pakiet startowy składający się z: materiałowej modnej i praktycznej torby na ramię, butelki wody, jabłka i przewodnika po trasach oraz identyfikator. Podczas spaceru na identyfikator należy wkleić naklejkę otrzymaną w punkcie kontrolnym zlokalizowanym w połowie trasy, a po jej ukończeniu należy go zwrócić z zaznaczeniem na jaką fundację chcemy przekazać „wychodzone” przez nas pieniądze.

W pakietach startowych dla dzieci poniżej 12 roku życia przygotowano w prezencie także kolorowy plecaczek ECCO Kids, worek na buty i bilet dziecięcy do duńskiego parku rozrywki LEGOLAND w Billund.

Liczy się każdy krok!

Im więcej pokonany kilometrów, tym wyższa kwota trafi do Fundacji. Dlatego ECCO Walkathon od początku swojego istnienia jest wspierany przez wiele znanych i cenionych postaci ze świata kultury, sztuki czy sportu, które zachęcają do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Ambasadorami tegorocznej edycji są m.in.: Szymon Majewski, Agnieszka Kołodziejska, Dorota Gardias, Olivier Janiak, Kamil Nosel, Damian Michałowski, Marcin Wojciechowski, Paweł Płuska, Beata Tadla, Karol Strasburger, Paweł Wawrzecki, Anna Guzowska czy Karol Wójcicki.

 

Limitowana pula biletów normalnych i dziecięcych (do 12 roku życia) do nabycia w wybranych sklepach ECCO w Polsce oraz na ecco.com w cenie 39 złotych.

Spotkajmy się 15 września na warszawskiej Agrykoli, by spacerować i pomagać!

Bądź z nami również na  Facebooku i zajrzyj po więcej info. na:  ecco.com.

Źródło: info. pras.