Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Radio ZET zaprasza na „Świąteczne Granie z Kubą”. Już 29 grudnia w Częstochowie! [SZCZEGÓŁY]

06.12.2017 11:24

29 grudnia startuje druga edycja wydarzenia sportowo - artystycznego „Świąteczne Granie z Kubą”. W Częstochowie zostanie rozegrany specjalny turniej piłkarski, w którym u boku Kuby Błaszczykowskiego zagrają m.in., Jerzy Brzęczek, Kamil Wilczek, Marcin Wasilewski czy Dariusza Dudka. Radio ZET ma przyjemność patronować temu wyjątkowemu przedsięwzięciu.

Radio ZET zaprasza na „Świąteczne Granie z Kubą”. Już 29 grudnia w Częstochowie! [SZCZEGÓŁY] fot. mat. promocyjne

Do wyżej wspomnianego groma, mają dołączyć także sportowcy uprawiający inne dyscypliny – Piotr Gacek, Artur Siódmiak, Paweł Zagumny, Grzegorz Proksa, a także artyści i dziennikarze – Paweł Małaszyński, Ireneusz Bieleninik, Łukasz Golec oraz Andrzej Twarowski.

program ogólny imprezy

Natomiast druga odsłona, to koncert uznanych artystów polskiej sceny hiphopowej. Zagrają m.in.: Eldo, O.S.T.R., KAEN, Kali.

„Świąteczne Granie z Kubą” to idealna propozycja dla rodzin! 

Kliknij tutaj i posłuchaj wywiadu z Kubą, który w Radiu ZET m.in. opowiedział o swoich trudnych początkach i smaczkach z wygranych el. do Mistrzostw Świata w Rosji 2018.

Całkowity dochód z biletów-cegiełek na wydarzenie przekazany zostanie na potrzeby podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”, której głównym celem jest pomoc chorym dzieciom  poprzez finansowanie leczenia, zakup sprzętu rehabilitacyjnego oraz innych środków potrzebnych w ich trudnej sytuacji zdrowotnej. Fundacja pomaga także w realizacji marzeń dzieci i młodzieży będących w trudnej sytuacji materialnej i ma na swoim koncie wsparcie wielu osób, którym pomogła rozwinąć swoje pasje i zainteresowania.    

Organizator II edycji „Świątecznego Grania z Kubą” Dawid Błaszczykowski powiedział:

- Celem naszej fundacji jest kształtowanie pozytywnych postaw wśród dzieci i młodzieży poprzez wspierania ich rozwoju, pasji i talentów. Organizując takie wydarzenia jak „Świąteczne Granie z Kubą” zdobywamy dodatkowe fundusze, aby te cele jak najlepiej realizować. Możliwość pomocy dzieciom jest dla mojego brata  bardzo ważna.  Jak byliśmy młodzi babcia zawsze uczyła nas, że należy pomagać i bardzo się cieszymy, że mamy taką możliwość.

- Częstochowa już po raz drugi ma ogromną przyjemność współpracować z Fundacją „Ludzki Gest” Jakuba Błaszczykowskiego przy organizacji tego wyjątkowego, świątecznego.

Oceń