Radio ZET zaprasza na „Świąteczne Granie z Kubą”. Już 29 grudnia w Częstochowie! [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
06.12.2017 11:24
Radio ZET zaprasza na „Świąteczne Granie z Kubą”. Już 29 grudnia w Częstochowie! [SZCZEGÓŁY]
fot. mat. promocyjne

29 grudnia startuje druga edycja wydarzenia sportowo - artystycznego „Świąteczne Granie z Kubą”. W Częstochowie zostanie rozegrany specjalny turniej piłkarski, w którym u boku Kuby Błaszczykowskiego zagrają m.in., Jerzy Brzęczek, Kamil Wilczek, Marcin Wasilewski czy Dariusza Dudka. Radio ZET ma przyjemność patronować temu wyjątkowemu przedsięwzięciu.

Do wyżej wspomnianego groma, mają dołączyć także sportowcy uprawiający inne dyscypliny – Piotr Gacek, Artur Siódmiak, Paweł Zagumny, Grzegorz Proksa, a także artyści i dziennikarze – Paweł Małaszyński, Ireneusz Bieleninik, Łukasz Golec oraz Andrzej Twarowski.

program ogólny imprezy
 

Natomiast druga odsłona, to koncert uznanych artystów polskiej sceny hiphopowej. Zagrają m.in.: Eldo, O.S.T.R., KAEN, Kali.

„Świąteczne Granie z Kubą” to idealna propozycja dla rodzin! 

Kliknij tutaj i posłuchaj wywiadu z Kubą, który w Radiu ZET m.in. opowiedział o swoich trudnych początkach i smaczkach z wygranych el. do Mistrzostw Świata w Rosji 2018.

Całkowity dochód z biletów-cegiełek na wydarzenie przekazany zostanie na potrzeby podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”, której głównym celem jest pomoc chorym dzieciom  poprzez finansowanie leczenia, zakup sprzętu rehabilitacyjnego oraz innych środków potrzebnych w ich trudnej sytuacji zdrowotnej. Fundacja pomaga także w realizacji marzeń dzieci i młodzieży będących w trudnej sytuacji materialnej i ma na swoim koncie wsparcie wielu osób, którym pomogła rozwinąć swoje pasje i zainteresowania.    

Organizator II edycji „Świątecznego Grania z Kubą” Dawid Błaszczykowski powiedział:

- Celem naszej fundacji jest kształtowanie pozytywnych postaw wśród dzieci i młodzieży poprzez wspierania ich rozwoju, pasji i talentów. Organizując takie wydarzenia jak „Świąteczne Granie z Kubą” zdobywamy dodatkowe fundusze, aby te cele jak najlepiej realizować. Możliwość pomocy dzieciom jest dla mojego brata  bardzo ważna.  Jak byliśmy młodzi babcia zawsze uczyła nas, że należy pomagać i bardzo się cieszymy, że mamy taką możliwość.

- Częstochowa już po raz drugi ma ogromną przyjemność współpracować z Fundacją „Ludzki Gest” Jakuba Błaszczykowskiego przy organizacji tego wyjątkowego, świątecznego.