Zamknij

Radio ZET zaprasza na bezpłatną Mammografię! Sprawdź co przygotowaliśmy z okazji Europejskiego Dnia Walki z Rakiem Piersi [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
12.10.2018 15:01
Radio ZET zaprasza na bezpłatną Mammografię! Sprawdź co przygotowaliśmy z okazji Europejskiego Dnia Walki z Rakiem Piersi [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Już od 10 lat obchodzimy Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. W tym roku Radio ZET włącza się do obchodów m.in. poprzez organizację bezpłatnych badań mammograficznych. Sprawdź gdzie i w jakich godzinach możesz się przebadać.

 

Poprzez włączenie się w obchody Europejskiego Dnia Walki z Rakiem Piersi, Radio ZET chce przypomnieć wszystkim słuchaczkom jak ważna jest profilaktyka przeciwnowotworowa. Celem akcji jest uświadomienie jak zapobiegać zachorowaniom na raka piersi oraz jak ważną rolę odgrywa wczesne wykrywanie w procesie zwalczania tego nowotworu.

Bezpłatne badanie mammograficzne będzie można wykonać 15 października na Placu Bankowym w godzinach od 10 do 18. Nie ma żadnych widełek wiekowych, skorzystać z badania może każda zainteresowana kobieta.

fb post

Z kolei pod numerem telefonu 321 321 800 czekać na Wasze pytania będzie ekspert prof. Tadeusz Pieńkowski. Odpowie na wszystkie pytania dotyczące profilaktyki raka piersi.

v3 profilaktyka raka piersi FACEBOOK 1200x628

Weź udział w przygotowanych przez Radio ZET wydarzeniach z okazji Europejskiego Dnia Walki z Rakiem Piersi. Dbaj o swoje zdrowie. Dla siebie i swoich bliskich.

Partnerem akcji jest Ministerstwo Zdrowia.