Zamknij

Relacja naszej słuchaczki Katarzyny z oficjalnej premiery „Nowe oblicze Greya” w Paryżu! [ZDJĘCIA]

Tomasz Pietrzyk
08.02.2018 10:48
Relacja naszej słuchaczki Katarzyny z oficjalnej premiery „Nowe oblicze Greya” w Paryżu! [ZDJĘCIA]
fot. Katarzyna Szadkowska

We wtorek, 6 lutego odbyła się światowa premiera filmu „Nowe oblicze Greya”! Do stolicy Francji wraz ze swoją przyjaciółką zawitała nasza słuchaczka Katarzyna, która wygrała ekskluzywne zaproszenie na naszej antenie. W trakcie premiery spotkały większość aktorów znanych z poprzednich części produkcji. Na czerwonym dywanie można było zobaczyć m.in. Rite Ore (wcielająca się w Mię Grey), Eloise Mumford (filmowa Kate), Erica Johnsona (Jack Hyde), Victora Rasuka (José) i odtwórców głównych ról — Jamie Dornan  i Dakote Johnson. 

Hotel cudny, jedzenie przepyszne, obsługa na najwyższym poziomie, a dzięki profesjonalnemu make-upowi chyba jeszcze nie czułyśmy się tak pięknie — jak prawdziwe gwiazdy... — relacjonuje słuchaczka.

 

24 stycznia na radiozet.pl wystartował konkurs, w którym można było zdobyć to ekskluzywne zaproszenie na światową premierę filmu „Nowego oblicza Greya”. Na zwycięzcę czekał pobyt w 5-gwiazdkowym hotelu, profesjonalny makijaż wieczorowy oraz premierowy pokaz filmowy wieńczący trylogię z udziałem aktorów i gwiazd największego formatu.

Dwuosobowe zaproszenie na paryską premierę filmu otrzymała osoba, która wykazała się największym poczuciem humoru i oryginalnością przy dokończeniu zdania: Chciałabym zobaczyć „Nowe oblicze Greya”, bo…

Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za masę otrzymanych zgłoszeń!

Radio ZET zaprasza na Polską premierę filmu „Nowe oblicze Greya”

Przed nami trzecia część ekranizacji światowego bestselleru — trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienne obowiązki nie zabijają w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Wszystko wskazuje jednak na to, że zakochanym uda się odzyskać upragnione szczęście. W poprzednim zwiastunie można było bowiem oglądać ślub głównych bohaterów. Pojawiły się także plotki, że Anastasia będzie w ciąży — teraz te informacje zostały potwierdzone, co można zobaczyć w najnowszym zwiastunie, który właśnie pojawił się w sieci.

Na Polską premierę także można było wygrać podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu „Nowe oblicze Greya”, który odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie 8 lutego. Zaproszenia były do wygrania na naszej antenie w paśmie Marcina Sońty i Mateusza Ptaszyńskiego oraz na naszym Instagramie i Facebook'u.