Zamknij

Relacja wideo z koncertu Kayah & Bregović w warszawskiej Progresji [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
25.09.2017 09:23
Relacja wideo z koncertu Kayah & Bregović w warszawskiej Progresji [WIDEO]

22 września w warszawskiej Progresji odbył się długo wyczekiwany koncert Kayah i Bregović. Wraz ze słuchaczami, którzy na naszej antenie wygrali bilety VIP i spotkanie Meet & Greet, mieliśmy okazję być świadkami pierwszego z warszawskich koncertów. Zobaczcie naszą relację.

 

Program Marcina Wojciechowskiego na żywo z Progresji

Prosto z Progresji od godz. 18:00 do 22:00 Marcin Wojciechowski nadawał specjalny program (zobacz więcej). Poza tym, w dzień pierwszego koncertu w Warszawie, na naszej antenie od godz. 23:00 można było posłuchać w całości płyty słynnego duetu, który pokochały miliony Polaków. Warto przypomnieć, że ich wspólny krążek jest przez wielu uważana za jeden z najlepszych albumów w historii polskiej muzyki.    

Płyta z 1999 roku, uhonorowana wieloma nagrodami, to wielka podróż w świat folkloru bałkańskiego. Mimo tylu lat od premiery, album nadal zachwyca wielu słuchaczy swoim klimatem i brzmieniem.

Ogólnopolska trasa Kayah & Bregović 2017

Duet pojawił się w siedmiu miastach na terenie całej Polski. Artyści zapowiadają, że w trakcie koncertów pojawi się wiele niespodzianek, ale nie zabraknie też na pewno takich przebojów jak „Prawy do lewego”, „Byłam różą”, „Śpij kochanie, śpij”, „To nie ptak” czy „Sto lat młodej parze”.

  • 14 września – Łódź, Wytwórnia
  • 15 września – Gdynia, Gdynia Arena
  • 16 września – Szczecin, Azoty Arena
  • 18 września – Poznań, MTP II
  • 19 września – Wrocław, Hala Orbita
  • 21 września – Kraków, Hala Wisły (koncert wyprzedany)
  • 22 września – Warszawa, Progresja (koncert wyprzedany)
  • 23 września – Warszawa, Progresja (koncert wyprzedany)

Bilety można było kupić na stronach internetowych biletomat.pl, eventim.pl, eBilet.pl oraz w sieciach: Empik, Media Markt i Saturn.

Zaproszenia VIP na jeden z warszawskich koncertów

Radio ZET jest patronem całej trasy Kayah & Bregović. W związku z tym na naszej antenie można było wygrać zaproszenia VIP na jeden z warszawskich koncertów.