Relacja wideo z uroczystej premiery „Listów do M. 3”

Tomasz Pietrzyk
09.11.2017 12:21
Relacja wideo z uroczystej premiery „Listów do M. 3”
fot. Radio ZET

6 listopada odbyła się uroczysta premiera kolejnej części polskiej, świątecznej komedii "Listy do M. 3". Nie mogło nas tam zabraknąć. Aga i Tomek z porannego pasma oraz reporterka Lucyna Płużyczka relacjonowali na naszej antenie przebieg premierowego pokazu. W naszym studiu, które stanęło w Multikinie w Złotych Tarasach można było podziwiać takie gwiazdy jak: Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Magdalena Różczka, Danuta Stenka, Borys Szyc, Tomasz Konecki (reżyser trzeciej cz. Listów do M.). Zapraszamy do zobaczenia relacji wideo z uroczystej premiery.

 

O tym, że „Listy do M. 3” zbliżaj się do kin wiadomo już dawno, ale jeszcze nigdy nie były aż tak blisko! Już od najbliższego piątku (10 listopada) produkcja ta zagości na ekranach kin w całej Polsce, a 6 listopada odbyła się uroczysta premiera w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Pośród gości obecna była obsada najnowszej części komedii romantyczno-świątecznej: Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Tomasz Karolak, Mateusz Winek, Katarzyna Zawadzka, Filip Pławiak, Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat, Bartosz Obuchowicz, Danuta Stenka, Grażyna Szapołowska, Anna Matysiak, Weronika Wachowska, Nikodem Rozbicki i inni.

Na scenie pojawił się także reżyser Tomasz Konecki w otoczeniu licznie zebranej ekipy twórców, dzięki której widzowie będą mogli obejrzeć trzecią część przygód swoich ulubionych bohaterów. Jednak gwiazdy „Listów do M. 3” to dopiero początek wielkiej wyliczanki znakomitości, które pojawiły się na czerwonym dywanie.

Tłumnie zebrana publiczność mogła podziwiać wieczorowe kreacje takich gości jak: Piotr Starak i Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta i Cezary Pazura, Łukasz Palkowski i Kamila Kamińska, Viola Kołakowska, Monika Richardson, Piotr Stramowski, Marieta Żukowska, Hubert Urbański, Katarzyna Kolęda-Zalewska, Aleksandra Domańska, Piotr „Vienio” Więcławski, Remigiusz Mróz, Daria Widawska, Marcin Tyszka, Gosia Baczyńska, Macademian Girl, Lidia Kopania oraz Maciej Musiałowski. Nad całym wydarzeniem czuwał Marcin Prokop, który był gospodarzem uroczystej premiery. „Listy do M. 3” już od najbliższego piątku (10 listopada) w kinach w całej Polsce.